Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Posiada ktoś tego typu fryzury ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie one są wymodelowane właśnie przez astiego .

 

Nie kłam lamusie.

 

Fryzury są wymodelowane przez Baso a pierwszy polski serwer który je posiadał to Nexanity (Tak, Asti miał je z Nexanity. Wystarczy popatrzyć na komentarze w temacie)

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Nie kłam lamusie.

 

Fryzury są wymodelowane przez Baso a pierwszy polski serwer który je posiadał to Nexanity (Tak, Asti miał je z Nexanity. Wystarczy popatrzyć na komentarze w temacie)

Ale dlaczego od razu wyzywasz? Jesteś 11 latkiem , że się tak zachowujesz ?

Nie wystarczyłoby powiedzieć "Flourine. Weź nie kłam".

A nie od razu do lamusa przechodzisz, kim jesteś takim, że na takie rzeczy sobie pozwalasz ?

W tym momencie ja sama mogłabym Cię nazwać lamusem .

Bo wyzywasz za nic tak na prawdę.

Weź jebnij baranka o ścianę, albo schowaj się w cień - bo tegoroczne lato coś Ci nie służy.

99523830871009328537.png

Opublikowano

Hehehe, no ale panowie :D, nie mogę znaleźć linka do strony nexanity. Serwer upadł ? A jeśli to mógłby ktoś dać linka do clienta ? Bo bym sobie sam wypakował te fryzurki.

ae8pc4.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...