Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Umiejętności do Ford Mustang Boss 302 '12


hlxdla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przede wszystkim Wydłużony Start, najlepiej 4-5 sekund.

Dałbym do niego jeszcze Moc Katapulty, Czas Działania Katapulty też byłby ok, ale katapulta i tak dość długo trwa.

Boss '12 ma dość słabe nitro, więc warto byłoby zainwestować w jego moc.

Do tego Wcześniejsze Wzmocnienia, będziesz mógł używać powerupów na starcie o dobre kilka sekund wcześniej, dzięki czemu możesz nieźle odskoczyć na starcie, wszystko zależy od trasy.

Opublikowano

Mi by było szkoda w Bossa wkładać 3 czy 4 gwiazdkowe umiejętności...

Przemyśl to. W jakiej klasie nim jeździsz?

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Są lepsze samochody od niego, np. Porche 911 GT2. Nie wkladałbym 3* czesci to tego złoma, chyba ze jedynie do ucieczek w klasie A :D bo w S nic nim nie zdzialasz.

Opublikowano

Są lepsze samochody od niego, np. Porche 911 GT2. Nie wkladałbym 3* czesci to tego złoma, chyba ze jedynie do ucieczek w klasie A :D bo w S nic nim nie zdzialasz.

Nie zgodzę się z tobą zdziała również coś w klasie S jednak Boss to samochód lepszy do ucieczek niż wyścigów.

 

 

 

 

Hej Jakie umiejętności do wyścigów (głównie sprint, torów nienawidzę) do Bossa '12?

 

Podczas wyścigów jego masa jest dość odczówalna przez co nie najlepiej się go prowadzi.Przemyśl to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...