Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co Samsung Galaxy S III dostał w najnowszej aktualizacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Ostatnio (czyli we wtorek chyba 5 sierpnia :P) otrzymałem aktualizację do mojej S Trójeczki :)

Myślałem, że to update, która da mi w ręce Androida 4.2 albo 4.3 :D Ale się pomyliłem.

Nie zauważyłem (prawie) żadnej zmiany w stosunku do poprzedniej wersji, nawet numerek Androida jest ten sam D: Jedyna różnica, którą zauważyłem to inna ikonka S Voice i kilka opcji w tej apce.

Ale co dodali? Czy ktoś wie? Jak tak to proszę pisać w komentarzach.

Pozdrawiam

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Pie*dolnij wieksze litery bo nie widze !

 

Zazwyczaj takie małe aktualizacje to zaktualizacje zabezpieczeń itd .+ jakies male pierdoly wiec nie ma się czym jarać narazie :( Jak s3 dostanie 5.0 to można skakać do góry ale zapewne samsung opuści swoje dziecko na rzecz innego :(

11967467.jpg

Opublikowano

Pie*dolnij wieksze litery bo nie widze !

 

Zazwyczaj takie małe aktualizacje to zaktualizacje zabezpieczeń itd .+ jakies male pierdoly wiec nie ma się czym jarać narazie :( Jak s3 dostanie 5.0 to można skakać do góry ale zapewne samsung opuści swoje dziecko na rzecz innego :(

Może być?

A tak na serio to Samsung mówił, że S III otrzyma aktualizację do 5.0 <_>

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Wystarczy wpisać w google, czy to takie trudne, że trzeba rozpoczynać nowy temat? PS. Musisz te litery pisać większe i bardziej jaskrawe.

Opublikowano

 

Wystarczy wpisać w google, czy to takie trudne, że trzeba rozpoczynać nowy temat? PS. Musisz te litery pisać większe i bardziej jaskrawe.

W googlu nie ma chłopcze.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

A co myśleliście, że Samsung to Google, który już po premierze daje rodzinie Nexus 4.3?

                           

Opublikowano

 

A co myśleliście, że Samsung to Google, który już po premierze daje rodzinie Nexus 4.3?

Nie no touch wiza jeszcze trzeba zrobić ale 4.2 by dali.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

- Poprawiono ogólną szybkość działania całego systemu tzn. aplikacje otwierają się szybciej i efekty przejść są płynniejsze
- Problem z restartowaniem się Touchwiz i ponownym jego wczytywaniu został rozwiązany
- Zmniejszono czas uruchamiania się aplikacji Kontakty, Dialer, Wiadomości i Aparatu
- Komunikacja po WIFI dostała kopa i teraz WIFI działa szybciej
- Usuwanie aplikacji z ekranu ostatnio używanych aplikacji odbywa się teraz szybciej, a sama animacja jest płynniejsza
- Reakcja na wciśnięcie przycisku DOM przy wyłączonym S-Voice jest jeszcze szybsza
- Zredukowano czas włączania i wczytywania się Galerii- Poprawiono zarządzanie pamięcią RAM
- Zredukowana wczytywanie się pulpitu. Teraz prawie już tego nie widać. Cienie pod ikonami na pulpicie także już się nie wczytują później od reszty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...