Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zabawy w chowanego na dominion


Matiass269

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chowanego jeszcze nie widziałem, co najwyżej berka i patrollowanie. Widać że ktoś się nudzi ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

To jest Hide and Seek czyli HNS, jest to bardzo fajne, ogólnie to niedawno powstało ;)

 

A znaleźć to mogłeś na forum serwera NA bo tam właśnie jest oficjalny regulamin do HNS'a itp.

Take it easy my friend

Opublikowano

W hns'a w Lolu jeszcze nie grałem, ale po tych filmikach wygląda na nawet ciekawie. Ogółem taka zabawa jest popularna również w innych grach, np. w CSie w takie coś też się fajnie gra.

Opublikowano

Znaczy myślę ,że może to być b. ciekawe jak rozgrywki aram ,tylko odrywa to od codzienności lola :P.

 

Widać dzieci teraz nie mają co robić na dworzu...

Mi to się niezbyt podoba, nie ma w tym sensu:)

Człowieku chyba ocipiałeś ,że wyjdę teraz na dwór ,nikt o zdrowych zmysłach by tego nie zrobił ,u mnie jest 45 stopni + (nie wiem dokładnie bo termometr nie mierzy więcej)
Opublikowano

 

Tak więc rozpoczynam dysksuje ,na temat zabawy w chowanego ,ostatnio patrzyłem po internecie i znalazłem na angielskiej stronie zabawe w chowanego (jak przypomnę sobie to dam link) ,co dziwnego znalazłem to:


https://www.youtube.com/watch?v=-9-63EoAwA0
w języku Polskim :P.

I co myślicie o tym??? Czy kiedyś w to graliście?

Nie grałem w coś takiego , ale moim zdaniem to już przesada . Ludzie chcą zrobić z internetu realny świat.

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Ludzie nie mają co robić ze swoim życiem ;_;

Nie mogą wyjść na dwór ?

Ciekawe co będzie za 20 lat

To nie ma sensu .

giphy.gif ­

Opublikowano

... Pisałem gdzieś tam o tym.

.

.

.

Ten wiek jest naprawdę smutny dużo lepsza zabawa byłaby gdyby ta 7 ludzi wyszła na dwór i pobawiła by się w chowanego lub berka.

Pobiegali by sobie... mniej nerwowi by byli i trochę wagi zrzucili i jaka satysfakcja :3 (Dużo większa niż taka wirtualna) W końcu spędza się czas z przyjaciółmi.

Pomysł moim zdaniem jest strasznie głupi!

Opublikowano

To jest bardzo stare dużo ludzi w to gra na customach można się fajnie pobawić jak ktoś się nudzi.

56301179150489007146.png

Opublikowano

... Pisałem gdzieś tam o tym.

.

.

.

Ten wiek jest naprawdę smutny dużo lepsza zabawa byłaby gdyby ta 7 ludzi wyszła na dwór i pobawiła by się w chowanego lub berka.

Pobiegali by sobie... mniej nerwowi by byli i trochę wagi zrzucili i jaka satysfakcja :3 (Dużo większa niż taka wirtualna) W końcu spędza się czas z przyjaciółmi.

Pomysł moim zdaniem jest strasznie głupi!

 

 

Ludzie nie mają co robić ze swoim życiem ;_;

Nie mogą wyjść na dwór ?

Ciekawe co będzie za 20 lat

To nie ma sensu .

Chyba ocipieli, jak już Ktoś wyżej wspomniał, jest 40*C... Gadacie na innych a sami dupę zmulacie przed kompem.

Take it easy my friend

Opublikowano

Chyba ocipieli, jak już Ktoś wyżej wspomniał, jest 40*C... Gadacie na innych a sami dupę zmulacie przed kompem.

To że ktoś wbił na stronę rano i odpisał, nie znaczy że zamula cały dzień przed kompem.

Akurat po wyjściu na dwór w cieniu jest lepiej niż w domu przed kompem gdzie się pocisz z gorąca.

Nie chodziło o dosłowne ganianie bo osoby w wieku tam 14+ już raczej się nie bawią w to, ale wyść z kumplami to rzecz oczywista, tym bardziej w wakacje i taką pogodę gdzie jest taka duchota że w domu nie da się wytrzymać.

League of Legends

Opublikowano

To że ktoś wbił na stronę rano i odpisał, nie znaczy że zamula cały dzień przed kompem.

Akurat po wyjściu na dwór w cieniu jest lepiej niż w domu przed kompem gdzie się pocisz z gorąca.

Nie chodziło o dosłowne ganianie bo osoby w wieku tam 14+ już raczej się nie bawią w to, ale wyść z kumplami to rzecz oczywista, tym bardziej w wakacje i taką pogodę gdzie jest taka duchota że w domu nie da się wytrzymać.

 

 

W cieniu chłodniej niż w domu? Spoko, może u Ciebie tak, ale u mnie upały większe w słońcu i w cieniu niż w domu, w domu mam chłodniej do tego jakiś wiatraczek lub coś.

 

@Radzę zamknąć temat spam się już robi.

 

 

@@Jak ktoś chętny na HNS to pisać do GimbusPOL na eune.

Take it easy my friend

Opublikowano

W cieniu chłodniej niż w domu? Spoko, może u Ciebie tak, ale u mnie upały większe w słońcu i w cieniu niż w domu, w domu mam chłodniej do tego jakiś wiatraczek lub coś.

 

@Radzę zamknąć temat spam się już robi.

 

 

@@Jak ktoś chętny na HNS to pisać do GimbusPOL na eune.

 

Z wiatraczkiem może i jest ci chłodniej, ale ja mówie o osobach które go nie mają (jak np. ja), na dworze jest jakiś wietrzyk mały i wtedy jest lepiej.

League of Legends

Opublikowano

Głupi pomysł , lol to lol - na pewno bym nie bawił się w żadnego chowanego , chodzi tu o zabijanie oraz fajną zabawę w grze teamowej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...