Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiabelskiOTS start 8.08.2013 CZWARTEK GODZ : 17


legia2221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xel1.jpg

START SERVERA


CZWARTEK 08.08.13

GODZINA 1700


IP:178.19.110.234

KLIENT:8.6

RATY:

EXP

From Level To Level = 1-100

1600x

From Level To Level = 101-200

1200x

From Level To Level = 201-300

1150x

From Level To Level = 301-400

800x

From Level To Level = 401-600

650x

From Level To Level = 601-800

500x

From Level To Level = 801-1000

380x

From Level To Level = 1001-1200

300x

From Level To Level = 1201-1500

250x

From Level To Level = 1501+

150x

Magic Rate = 150x

Skills Rate = 250x

Loot Rate = 4x

rateSpawn = 4x

MAPA?


SCREENY:
MAPA?



ots1_zpsc7b7fb5d.jpg
ots2_zps722b6e11.jpg

ots4_zps4a02de45.jpg

ots5_zps074671d5.jpg

ots6_zps21d63a81.jpg

ots8_zpsfcac611a.jpg
Opublikowano

Mapa z neta , magic lvl rate wiekszy niz skill (zenada) do tego juz widze ze 0 balansu (czyli nie ma pvp0

Nikt nie zagra i padniecie po paru dniach.

 

 

Mapa jest edytowana + vip access , skill są wieksze niż magic lvl rate pomyliło mi się , balans jest ogarnij sie koleś: )

Opublikowano

Moze w pierwszym dniu bedzie troche ludzi ale max 3 dni i serv pada.

Tak jak NeverBack powiedzaial: silniczek z netu.

PS. Takie pytanko ile czasu i w ile osob pracowaliscie nad serwerem ?

@edit: super nazwy macie na tym ots :)

8931.gifadam sword (50 points)

Opublikowano

Moze w pierwszym dniu bedzie troche ludzi ale max 3 dni i serv pada.

Tak jak NeverBack powiedzaial: silniczek z netu.

PS. Takie pytanko ile czasu i w ile osob pracowaliscie nad serwerem ?

@edit: super nazwy macie na tym ots :)

8931.gifadam sword (50 points)

Hahahaha leże :D sorry nie moge po prostu

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

 

Co ci padł ? HAHA działa all wszystko server był off z powodów Hostingu

icon_0.gif 10 Aug 2013 - O TO TEN OTS UPADŁ

 

OTS TEN UPADŁ ZROBIMY NOWEGO LEPSZY EXP ITP ZAPRASZAMY!

Posted by DiabeLeK

 

 

Gratuluje ots'a !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...