Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Multihack/exp bot działający na nostidla.pl


lukassoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chce to zainstalować wyskakuje mi błąd. Wypakowałem wszystko do folderu, klikam na instalator i wyskakuje błąd "Please move the launcher to your GF Client!". Proszę o pomoc z zainstalowaniem tego lub podajcie inny, który będzie działał na tym serwerze.

@EDIT

 

Co mam dokładnie ściągnąć i zainstalować z tego www.metin2mod.tk żeby działało na nostidli? Przepraszam za takie pytania, ale jestem zielony i nie wiem co mam zrobić.

Opublikowano

Jak chce to zainstalować wyskakuje mi błąd. Wypakowałem wszystko do folderu, klikam na instalator i wyskakuje błąd "Please move the launcher to your GF Client!". Proszę o pomoc z zainstalowaniem tego lub podajcie inny, który będzie działał na tym serwerze.

@EDIT

 

Co mam dokładnie ściągnąć i zainstalować z tego www.metin2mod.tk żeby działało na nostidli? Przepraszam za takie pytania, ale jestem zielony i nie wiem co mam zrobić.

Pobierasz kamer moda, wklejasz do klienta PL uruchamiasz i klikasz dalej..dalej...potem odpalasz przez plik metin2mod_sf2011 czy coś takiego ;d

23/7 na MPC ;__;

kccsoc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...