Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z.A.P.O.W.I.E.D.Ź---->> Jedyny w Polsce [CS 1.6][BF3 Conquest Mod] ---->> Dzisiaj Otwarcie


.::Adzio::.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gwt_1375887651__battlefield3.jpg

 

Serwer z Pasją

gwt_1375887673__join.pnggwt_1375887673__join.pnggwt_1375887673__join.pnggwt_1375887673__join.pnggwt_1375887673__join.png

 

Z.a.p.o.w.i.e.d.ż

Otwarcie Serwera Jest Dzisiaj

O godzinie 20:00

 

 

b_350_20_F63131_AF0E0E_000000_000000.png

Nazwa Serwera: [CS 1.6][bF3+Conquest] @ Player-MPCforum

IP: bf3.player-MPCforum.pl:27754

Sloty: 19+1 HLTV

Mod: BatleField 3+Conquest Mod

Host: SerweryGier

Lokalizacja: Polska

Opiekun Serwera: Adzio

 

gwt_1375887720__admin.png

gwt_1375887740__zapraszamy.png

 

Dodatkowe informacje dotyczące Serwera:

Co nas wyróżnia:

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Serwer jest mieszanką wyjątkowego oprogramowania. Do jego funkcji należą m.in.:

- Tryb Iron Sight broni - możliwość korzystania z celowników.

- Tryb rozgrywki Conquest - przejmowanie punktów kontrolnych na mapie.

- System rankingu oparty o BF2 mod.

- KillStreak.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Jedyny w Polsce Mod BF3.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Nowe modele broni jak i graczy.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Wiele Map (Nie Standardowych).

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Nowe Bronie (m.in. AKS-74U, G36C)

gwt_1375887769__12.gifSzybkie ładowanie plików serwera.

gwt_1375887769__12.gifWysoki poziom gry.

gwt_1375887769__12.gifBardzo dobrze dopracowany serwer.

gwt_1375887769__12.gifDostępność serwera 24/7.

gwt_1375887769__12.gifPerfekcyjnie skonfigurowane pluginy.

gwt_1375887769__12.gifŚwietnie przygotowane forum.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Unikatowy wygląd Flag.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Wysłuchujemy waszych propozycji dotyczące serwera.

 

 

 

 

gwt_1375887823__oferujemy.pnggwt_1375887769__12.gif Doświadczoną Administrację.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Estetyczne Forum.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Zadbany Serwer.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Sprzyjający Klimat.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Niskie Pingi.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Brak Lagów.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Miłą Atmosferę.

http://grywamtu.pl/uploads/imgs/gwt_1375887769__12.gif%5D%C2%A0 Oraz Wiele Zabawy.

 

 

 

 

Komendy Dodatkowe:

KillStreak (komenda /ks)

BattleField (komenda /menu)

Kontakt (komenda kontakt)

 

Kilka zdjęć Flag i Modeli Graczy

gwt_1375887992__tt_flaga.pnggwt_1375887970__czysta.pnggwt_1375887992__tt_flaga.png

gwt_1375888160__tt.pnggwt_1375888160__tt.png

 

Modele broni to niespodzianka :)

 

PS. Jak sami wiecie...W dzisiejszych czasach trudno jest o graczy.

Przeciętny gracz widzi serwer " 2/20 " lub " 0/20 "

To po prostu (za przeproszeniem) ma go w d*pie

Musicie zrozumieć ,

iż każdy od czegoś zaczynał...

Myślę , że każdy normalny gość

Nas zrozumiał :)

:) :) :)

gwt_1375887848__zapraszamy.png

Opublikowano

Macie może wykupioną reklamę serwer np. na wiaderku lub macie zamiar wymieniać się bannerami itp. z innymi znanymi sieciami serwerów?

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Opublikowano

Serwer jest chwilowo nieosiągalny , inne zostanie podane w najbliższym czasie :) .

Przepraszamy za kłopoty .

Battlefield 3 Mod

bf3.player-MPCforum.pl:27061
CODMOD: II WŚ

cod.player-MPCforum.pl:27055

Opublikowano

Zagram .. Bardzo ładnie wyglada serwer jesli mam mowic na temat prezki ,. :}

 

/// Edit

Gram dosc dlug ojuz z bratem na tym serwerze - za*e*isty jest :) .. Tyle ze malo ludzi gra na nim :(

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...