Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RaftCraft [Dedyk][30 slotów][Hardcore+Frakcje][NoPremium]


jaszpol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam wam dzisiaj do zaoferowania serwer Minecraft 1.6.2 sponsorowany przez Mineserv.eu i prowadzony pod patronatem WolfekET.pl. Co oferuje serwer?

 

- Gwarancje działania 24/7 przez co najmniej rok,

- Mape frakcji,

- 2 regularnie wymieniane mapy surowcowe - po jednej na frakcje,

- Miłą atmosferę w miarę możliwości,

- Dwie frakcje - Red i Blu

- Walkę PvP pomiędzy frakcjami,

- Wojny o teren, potężne działki 20x20,

- Prosty i łatwy do ogarnięcia spawn,

- Możliwość zakupu poziomu ViP z automatu znajdującego się na stronie,

- Działki dla każdego za darmo (wystarczy poprosić admina lub moderatora gdy jest online),

- 3 zarezerwowane sloty dla VIPów

- Możliwość kupna unbana na stronie przez automatyczny panel,

- Podgląd statystyk aktualizujących się na bierząco na stronie,

- Podgląd wszystkich terenów przez dynmape znajdującą się na stronie,

- W miare ogarnięty team, brak gimbusów :(

- Bana na 8 h (po przypływie większej ilości graczy, zostanie zwiększony do ok. 3 d) za śmierć.

- Możliwość kupienia unbana na stronie w automatycznym panelu.

 

 

IP: s62.mineserv.eu:8158 lub mc.wolfeket.pl:8158

Strona internetowa:

raftcraft.wolfeket.pl

Host i sposnor: Mineserv.eu

Wersja: 1.6.2

Premium: Nie

White-List: Nie

Hamachi: Nie

Dedyk: Tak

Sloty: 27 (+3 prywatne, czyli 30)

Nether: Tak

Serwer jest postawiony na vipowskiej maszynie Mineserv przeznaczonej wyłącznie dla ich partnerów, dzięki temu serwer jest pozbawiony lagów i ma mały poziom awaryjności. Co do czasu jaki będzie stał, to jest on nie ograniczony ze względu na to, że nie jesteśmy nastawieni tak jak inni na to żeby sprzedawać vipy i musieć opłacić co miesiąc serwer. Serwer mamy za darmo w zamian za reklamę na naszym portalu przez co serwer nie jest uzależniony od kasy graczy i można milej spędzić czas.

 

Parę screenów z serwera:

 

 

t3jo.png

 

bg7b.png

 

8wop.png

 

2i33.png

 

x7z.png

 

3trc.png

 

u3o1.png

 

3tg.png

 

 

Rekrutacja na moda jest otwarta więc każdy kto wykaże się jakąś inwencją i pomysłem na ściągnięcie graczy ma szanse zaplusować w rekrutacji.

 

Gracze którzy sprowadzą więcej niż 4 grających znajomych na serwer mogą starać się o kody do panelu vip.

 

Zapraszam do gry i proszę o opinie o serwerze i wskazówki co do jego rozwoju. :)

Opublikowano

Z prezentacja się nie postarałeś, i poszedłeś na łatwiznę ;] Ogólnie serwer taki sobie, zmieniłbym troszkę na spawnie, ale to należy do Administracji ! Moja rada jest taka, żebyś pododawał modów troszkę, żeby umilić grę ;)

 

P.S. Linki wychodzące poza MPC dajemy w Code...

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

 

Z prezentacja się nie postarałeś, i poszedłeś na łatwiznę ;] Ogólnie serwer taki sobie, zmieniłbym troszkę na spawnie, ale to należy do Administracji ! Moja rada jest taka, żebyś pododawał modów troszkę, żeby umilić grę ;)

 

P.S. Linki wychodzące poza MPC dajemy w Code...

Ok, link poprawiony. Takie pytanie, jak potrafiłeś ocenić serwer i napisać post w 8 minut? Bo moim zdaniem, żeby o czymś napisać opinie trzeba troszkę to sprawdzić dokładniej.

 

p.s. nawet nie byłeś na serwerze.

Opublikowano

Z prezentacja się nie postarałeś, i poszedłeś na łatwiznę ;] Ogólnie serwer taki sobie, zmieniłbym troszkę na spawnie, ale to należy do Administracji ! Moja rada jest taka, żebyś pododawał modów troszkę, żeby umilić grę ;)

 

P.S. Linki wychodzące poza MPC dajemy w Code...

Ważne aby prezentacja była chyba czytelna i z informacjami a nie napakowana obrazkami z ktorych nic nie wynika ciekawego lecz samo ip servera...

5vwxw5.png

Opublikowano

@refresh

Zapraszam do oglądania filmików z serwera:

 

Miłego oglądania i zapraszam do gry. Na stronie jest parę nowości, dynmapa, statystyki, panel unban, nowe permisje dla vipów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...