Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3/6 Porzadek Bialego Lotosu ; Stina


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3/6 już półmetek fabuły .

 

------------------------------------------------------
-- trzecia czesc fabularnego questa
-- napisane przez : smok590 z mpcforum.pl
-- Pelna Nazwa: Porzadek Bialego Lotosu; Stina
------------------------------------------------------
quest porzadek_bialego_lotosu_stina begin
	state start begin
	end
	state run begin
		when login or levelup with pc.level >= 65 begin
			set_state(information1)
		end
	end
	state information1 begin
		when letter begin
			local v = find_npc_by_vnum(20011)
			if v != 0 then
			target.vid("__TARGET__", v, "Stina")
			end
			send_letter("Stina")
		end
		when button or info begin
			say_title("Stina")
			say("")
			say("Udaj sie do Uriela")
			say("Chce on z toba porozmawiac")
			say("o Stinie")
			say("")
		end
		when __TARGET__.target.click or 20011.chat."Historia Stiny" begin
			target.delete("__TARGET__")
			say("Uriel:")
			say("Witaj,")
			say("Stina jedna ze zgromadzenia")
			say("Bialego Lotosu")
			say("o niej dzis Ci opowiem")
			wait()
			say("Jak juz wiesz")
			say("Byla potezna szamnka")
			say("Ale nie o to chodzi")
			say("Mysle ,ze fragment jej szaty")
			say("Dostarczy mi wiele magicznej sily")
			say("Ktora zklne w butlce i ")
			say("Bedziesz w stanie pokonac smierc")
			wait()
			say("Nie wiem od czego zaczac")
			say("Zapytaj kowala czy nie wie gdzie ")
			say("Mozemy znalesc kawalek jej szaty")
			set_state(information2)
		end
	end
	state information2 begin
		when letter begin
			send_letter("Kawalek Szaty")
		end
		when button or info begin
			say_title("Kawalek Szaty")
			say("")
			say("Porozmawiaj z kowalem")
			say("")
		end
		when 20016.chat."Kawalek Szaty" begin
			say("Kowal:")
			say("Witaj , domyslam sie dlaczego")
			say("rozmawiamy")
			wait()
			say("Chcesz mi zabrac kwalek szaty")
			say("mistrzyni Stiny !")
			say("Nie , nie mozesz go posiadac")
			say("Ma on zbyt duza moc jak dla cb")
			wait()
			say(""..pc.get_name..":")
			local s = select("Zaplace","Moge ci pomoc","-napad-")
				if s = 1 then
					say("Kowal:")
					say("Co ja slysze chcesz mnie przekupic ?")
					say("Ha ha ")
					say("Ile mi zaoferujesz?")
					local y = select("10 tys","Nie dam Ci nic")
					if y = 1 then
					pc.change_money(-10000)
					say("Kowal:")
					say("Dziekuje , a teraz zmykaj")
					wait()
					say(""..pc.get_name()..":")
					say("Ale zaplacilem")
					wait()
					say("Uciekaj bo poszczuje Cie psem!")
					end
				end
				if s = 2 then
					say("Kowal:")
					say("Ostatnio przeszkadza mi ")
					say("Szef lucznikow ")
					say("idz i go zabij")
					set_state(lucznikkill)
				end
				if s = 3 then
					say("Kowal:")
					say("A masz !!!")
					say("-bije cie mlotkiem")
					say("Wynos sie stad!")
				end
		end
	end
	state lucznikkill begin
		when letter begin
			send_letter("Zabij Szefa Lucznikow")
		end
		when button or info begin
			say_title("Zabij Szefa Lucznikow")
			say("")
			say("Zabij Szefa Lucznikow")
			say("Znajdziesz go w M2")
		end
		when 533.kill begin
			say("Udam sie do Kowala")
			say("by zdac mu raport")
			set_state(kowal)
		end
	end
	state kowal begin
		when letter begin
			send_letter("Lucznik")
		end
		when button or info begin
			say_title("Lucznik")
			say("")
			say("Udaj sie do Kowala i zdaj mu raport")
			say("")
		end
		when 20016.chat."Lucznik" begin
			say(""..pc.get_name()..":")
			say("Zabilem go")
			say("Juz nie bedzie Ci przeszkadzal")
			say("Kowal:")
			say("Dobrze masz i idz juz stad")
			set_state(raport)
		end
	end
	state raport begin
		when letter begin
			local v = find_npc_by_vnum(20011)
			if v != 0 then
			target.vid("__TARGET2__", v, "Kawalek Szaty")
			end
			send_letter("Kawalek Szaty")
		end
		when button or info begin
			say_title("Kawalek Szaty")
			say("")
			say("Udaj sie do Uriela")
			say("")
		end
		when __TARGET2__.target.click or 20011.chat."Kawalek Szaty" begin
			target.delete("__TARGET2__")
			say("Uriel:")
			say("Ahh .. dziekuje")
			say("Juz wkrotce stworze")
			say("Butelke magicznej mocy")
			say("Ktora pomoze Ci zmierzyc sie ze smiercia")
			set_state(__complete)
		end
	end
	state __complete begin
	end
end

 

 

Quest raczej nie zadziała

 

when or 20016.chat."Lucznik" begin

 

Dzięki już poprawiłem , zauważcie ,że we wcześniejszych questach się nie myliłem.

Opublikowano

Quest raczej nie zadziała

 

        when or 20016.chat."Lucznik" begin

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

 

Quest raczej nie zadziała

        when or 20016.chat."Lucznik" begin

Ale po co sprawdzać? Lepiej napisać, że wszystko jest ok, tylko po to, aby zbić %.

Opublikowano

Questy fajne, ale czy nie można ich wziąć w 1 temat?

Nie może, to przecież oczywiste! Przecież w każdym zmienił nazwę questa, a nawet dialogi i popatrz - ID też zmienił! Każde jego arcydzieło zasługuje na osobny temat, -50% a także uwielbienie i respekt pośród questerów z mpc i nie tylko...^^

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

Ale po co taki spam robić...

Ktoś potem będzie musiał tego szukać, a to nie jest jakiś pro elo quest.

Wiadomo nie każdy nawet to potrafi. No ale nie przesadzajmy, żeby do każdego robić osobny teamt = ). WTF ?!

2thd.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale po co sprawdzać? Lepiej napisać, że wszystko jest ok, tylko po to, aby zbić %.

 

Ale po to,że na tym mpc jest garstka ludzi, którzy sami potrafią naprawić błąd a nie spamować jak Ty. A jak ci coś nie pasuje no to:

Zatruta_strza%C5%82a_(by_Kubar906).png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...