Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zarobić na Ravia.eu Szamanem Smok ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zwracam się do was z pytaniem jak zarobić na serwerze Ravia.eu postacią szamanem Smok . Lvl 21
Statystyki full inta .
Eq: W miare dobre Jedynie co to Różofa szata 10 % do PŻ , 1,5k HP kd Obrony + 9

Dzwon na 15 +7 . Kolczyki na 22 z 8 inta . Reszta to byle jakie.

Czy mógłbym pójść chodzić na metki od 25 ? .
A i pragnę dodać posiadam Konia Bojowego .
Postać daje rade w lochu , lecz nie zadziwia mnie drop tych runek .
Przy samym założeniu rękawiczki nie widać żadnych efektów dropu .
Mam Antyka pod expa +9 na 30 . Ale narazie chciałbym pozarabiać na tych metkach od 25 .
Napiszcie mi w komentarzach co mam zrobić .

I propo sposobu zarabiania hematów odrazu mówie nie gdyż od groma tam ludzi w szczególności ,,Botów ''.

Za każdą odpowiedź Daje Like !

6p39.jpg


Sygnatura wykonana przeze mnie .



Opublikowano

Bardzo dobrze że hematy odpadają zawsze to jeden ksuj mniej dla moich botów.

 

Bicie metków

drop na medale ale do trudnego lochu

drop do m2

drop na pustynie

drop na wyżyne-wp 86lv

buffaj komuś za złoto

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

w trudnym nie dam rady . Chyba ze po 1 spocie .
@Edit
Pytanie czy szaman na 40 lvl dałby rade w Trudny Lochu na samym koncu na tych dużych małpach ? Szaman Smok

6p39.jpg


Sygnatura wykonana przeze mnie .



Opublikowano

w trudnym nie dam rady . Chyba ze po 1 spocie .

@Edit

Pytanie czy szaman na 40 lvl dałby rade w Trudny Lochu na samym koncu na tych dużych małpach ? Szaman Smok

No jeśli masz dobre eq do pvp to tak.

 

 

Tam szybciej padniesz bo ktoś Cie zabije a nie przez małpy.

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...