Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka karta do pogrania w starcraft 2 na ultra ?


Tychus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj resztę komputera łącznie z modelem i mocą zasilacza a tak że budżet na kartę.

Sprzęt mam taki jaki mam chce się dowiedziec jaka karta do 500 zł była by dobra do ultra

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

Podaj sprzęt, bo nie wiadomo, jaką karte pod niego włożyć -__-

Po oc ci podawac boze powioedz tlyko jaka karta a to kompa na 100% wejdzie moze byc radeon 7770 ?

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

 

Po oc ci podawac boze powioedz tlyko jaka karta a to kompa na 100% wejdzie moze byc radeon 7770 ?

 

 

 

JAPIERDOLE CZŁOWIEKU... rozumiesz że jeśli masz pentiuma 4 i jakiegos modecoma 300w to Ci np. wyjebie kompa w powietrze? poza tym do grania w starcrafta na ultra nie wystarczy sama karta graficzna..

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Macie żryjcie gruz

 

Procesor: Intel Core i5 3350P

Płyta: Asrock H61M-VG4

Ram: 4gb DDR3

Zasilacz: Chieftec CTG-500-80P-BULK 500W OEM

Karta graficzna: GeForce 8800 GT

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

No i chuj, za podejście do ludzi niespodzianka:

karny-kutas-d.jpg

 

 

A karte to polecam GeForce GT 610 . Najlepiej wersja z 4 GB żeby w Full HD poszło. Żeby nie było spamu 7790 lub jeśli byś dołożył to 650 Ti Boost.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

No i chuj, za podejście do ludzi niespodzianka:

 

 

karny-kutas-d.jpg

 

 

A karte to polecam GeForce GT 610 . Najlepiej wersja z 4 GB żeby w Full HD poszło. Żeby nie było spamu 7790 lub jeśli byś dołożył to 650 Ti Boost.

Ok doloze suma nie jest wielka a z tą starą karta graficzna z 2 mojego kompa to porażka. Nie jest zwoleninikiem nvidia a ta 650 Ti Boost bedzie dobra tez do np bf3 na ultra ? a dalbys mi moze karte tą z http://www.morele.net ? bo tu dużo firm jest i nie wiem ktora git jest

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-650-ti-boost-1gb-ddr5-gv-n65tboc-1gd-585532/

Proszę - można by jeszcze dokładać i dokładać, ale lepiej się już trzymać tego budżetu :P.

To jest ~segment BF3 Ultra, ale z rozdzielczością może być gorzej.

A w gry typu starcraft chodzi mi o wszysktkie gry z 2012 roku to pójdą na full detalach i full rozdziałce ?

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

A w gry typu starcraft chodzi mi o wszysktkie gry z 2012 roku to pójdą na full detalach i full rozdziałce ?

Ścinki to będą nawet w GTA IV na High ^.^.

FullDetale i fullrozdziałka to zadanie dla topowych kart, a nie LOW-MID.

Opublikowano

Ewentualnie możesz trochę z rozdziałki zejść na niższą, no ale żeby pograć na maxymalnych to pewnie musiałbyś posiadać z 1tyś na kartę ;d

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

 

jak chcesz ogarnąc GTA IV na ultra w fulhd polecam GTX660Ti DC II od Asusa lub 760 ..

 

 

 

gta iv na ultra w full hd? u mnie mam 20fps.

do gta iv ultra w full hd na 50fps trzeba titana.

hohohehehohohihihehehohohuhu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...