Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]SpamBot Metin2 czytaj dalej......


Fananit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam spambota ktory spamuje na wolaj i pw na PandoraMT2

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Weteran
Opublikowano

W modzie kamera jest, ale nie dam Ci 100% gwarancji, że działa na tym serwerze.

www.metin2mod.tk
1329036830-U154499.png
Opublikowano

Ja potrzebuje na pandoramt2 ;))

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zawartosc czego mamy wypakowac ?

Poradnik jak dodać mapy, npc, moby
Uwaga!: Na niektórych serwerach mogą być pliki spakowane inaczej niż w oryginalnym kliencie i nie bedą kompatybilne z modem.

1. Ściagamy program do wypakowywania: Download
2. Wypakowujemy zawartość do danego klienta serwera
3. Uruchamiamy klienta serwera
4. Wyskoczy okno Python Loader (jeśli nic nam nie wyskoczy przy uruchamianiu klienta, zmieniamy nazwe pythonloader.mix
4a. jeżeli nie wyskoczy okno to zmieniamy nazwe pliku python na logininfo i uruchammiamy klienta(tu komunikat nie wyskoczy)

5. Powinien utworzyć nam 2 pliki npclist.txt(moby/npc) i atlasinfo.txt(wpisy do map)
6. Wklejamy npclist.txt do folderu mod, a atlasinfo.txt do głównego katalogu(w modzie 2012sf), w modzie 2011sf do folderu mod
7. Teraz wchodzimy do folderu pack klienta i kopiujemy pliki npc, npc2, monster, monster2 (głównie w tych plikach znajdują sie moby i npc) i wklejamy do folderu pack gdzie mamy zainstalowanego moda
7a. Lub kopiujemy cały folder pack do folderu gdzie mamy moda i podmieniamy, to na tyle. moby i mapy powinny być widoczne na modzie :)
7b. Możemy też sciągnąć map patcha(jest tam troche map), wkleić do moda i wrzucic te 2 pliki co wcześniej wypakowaliśmy z klienta.

Opublikowano

chodzi mi o spambota nie o mapy

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...