Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Altrin [1.6.2][Łatwy][Exp ze Stone][TreeAssist][Survival+Frakcje][OtherDrops - Duży Drop][Jedyny taki serwer! Zapraszamy!]


Vercil.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dla mnie serwer nie jest taki dobry a oto argumenty

-modzi sobie uzywaja /fly podczas gdy sie bija z graczami

-maja eq pro IV z gm

-a teraz konta premium vip ma pro II miecz 5/2 i 16 koxow a svip pro IV 5/2/2 i 32 koxow czyli taki dzieciak kupi sobie svipa i juz koxi na serwie

frakcji jest 9 stron przez to ze administracja nie mogła dać np gildi za opłate

nie mozna kogos kicnac z gildi co jest glupie

drop na surowce to nie

Drop Diamentu: 0.8% tylko Drop Diamentu: 1.0% czyli łatwe diaxy

Drop Emeraldu: 2.0% Drop Emeraldu: 2.0%

Drop Złota: 1.5% Drop Złota: 1.5%

Drop Żelaza: 3.0% Drop Żelaza: 3.0%

 

 

dla mnie serwer niema przyszłości jak dalej będę takie rzeczy i żeby te cfoki modzi się nie spinali przez to ze mnie dedli ich 5 na mnie 1 nq

 

Modzi nie mają gm, ale ok :>

 

Serwer strasznie fajny, jest co robić, są emocje a to jest najważniejsze.

Ogarnięty TS oraz forum serwera, bardzo polecam serwer wszystkim!

Anime.png
 

 

Opublikowano

dla mnie serwer nie jest taki dobry a oto argumenty

-modzi sobie uzywaja /fly podczas gdy sie bija z graczami

-maja eq pro IV z gm

-a teraz konta premium vip ma pro II miecz 5/2 i 16 koxow a svip pro IV 5/2/2 i 32 koxow czyli taki dzieciak kupi sobie svipa i juz koxi na serwie

frakcji jest 9 stron przez to ze administracja nie mogła dać np gildi za opłate

nie mozna kogos kicnac z gildi co jest glupie

drop na surowce to nie

Drop Diamentu: 0.8% tylko Drop Diamentu: 1.0% czyli łatwe diaxy

Drop Emeraldu: 2.0% Drop Emeraldu: 2.0%

Drop Złota: 1.5% Drop Złota: 1.5%

Drop Żelaza: 3.0% Drop Żelaza: 3.0%

 

 

dla mnie serwer niema przyszłości jak dalej będę takie rzeczy i żeby te cfoki modzi się nie spinali przez to ze mnie dedli ich 5 na mnie 1 nq

Po 1 . Mod nie ma gm ...

Po 2 . Nie spinaj się tylko zacznij normalnie grać ...

Po 3 . Serwer Ma Przyszłość , Każdy może to powiedzieć wbijając na niego -.-''

Po 4 . żadnych cofek nie ma ... lol ?

Po 5 . Mod może mieć gildie , ale już nie ma gm ... więc jak kur** możemy mieć Prot IV z GM ?

 

Pierw zastanów się co piszesz , dopiero to opublikuj ...

Dla mnie sprawa jasna -.-

 

 

A z innej beczki Serwer Mega Mega Odjazdowy ;) Zapraszam wszystkich , i tych miłośników Frakcji :)

THP_1.jpg

Opublikowano

@ref zapraszam na serwer ! Przepraszam MPC forum ze nie po 24h ale jak odswieze po 21 to za bardzo nikt nie bd widzial ;d

Opublikowano

Koniec event, vipa na 2 dni i 3 dni został rozdany,

kolejny event ox dzisiaj o godzinie 18:00! Nie przegapcie, ciekawe nagrody!

Anime.png
 

 

Opublikowano

Przepraszam, że to piszę ale musze..

Serwer bardzo się zmienił... H@ zaczął grać w gildi i pomagał swoim członkom "//wand //set /gm /f admin on" itd...

Wbijal sie do zamku na claimie rozwalajac go co jest nie mozliwe...

Nastepnie po tym jak pewnien gracz perfidnie obrazal graczy dostal moda, a na nastepny dzien H@ i gra w gildi, cala gildia to mody/adminy/H@ ktorzy

wszystkich podbijają czitując i wchodząc na claimie..

Podziwiam tam tylko 1 osobe - CraftMarcin

Jedyny i ogarnięty członek administracji..

Anime.png
 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...