Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Infenstation Jak zrobić Macro na myszce ?


SubZero9921

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie wie ktoś jak mogę sobie zrobić macro w myszce np żeby się szybko leczyć ? (POSIADAM MACRO W MYSZCE )


np Macro do gry infenstation



PROSZE O SZYBKĄ POMOC

Opublikowano

jezu, bindujesz pod któryms przyciskiem w myszce np klawisz 3 a w grze na 3 dajesz painkiller/bandaz

CPU:i7-3820 8x3,80GHz GPU:GTX 690 4GB GDDR 5 RAM:64GB DDR3 1600MHz HDD:2000 GB + SATA III + 64MB CACHE AC:850W Chieftec 80+ PHONE:GALAXY S III / SXT / IP5


Chcesz szybkiej odpowiedzi n.t telefonów/komputerów pisz na gg, w większosci znam się na tych zabawkach.

Opublikowano

jezu, bindujesz pod któryms przyciskiem w myszce np klawisz 3 a w grze na 3 dajesz painkiller/bandaz

a jest jakiś program do tego jak to zrobić ??

Opublikowano

A ja mam pytanko,

 

Czy w myszce Razer Deadthadder 2013 jest opcja ustawienia "no recoil" w macro..... czy moze tyczy sie to tylko myszki A4Tech X7?

Opublikowano

Ja do macro używam macro gamer , taki program

 

jezu, bindujesz pod któryms przyciskiem w myszce np klawisz 3 a w grze na 3 dajesz painkiller/bandaz

G*wno wiesz to się nie odzywaj.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Ja do macro używam macro gamer , taki program

 

G*wno wiesz to się nie odzywaj.

Niestety próbowałem Macro gamerem i nic :( :( nie wyszukuje mi klawiszy w myszce mam 2 przyciski z boku jeden na środku rolke i 2 normalne to mam macro ale tam można tylko w Macro Gamerze ustawić na klawisz w klawiaturze :(

Opublikowano

jak masz myszke z tym makro srakro to powinna miec sama w sobie jakies oprogramowanie...... sam gówno wiesz pizdo.

CPU:i7-3820 8x3,80GHz GPU:GTX 690 4GB GDDR 5 RAM:64GB DDR3 1600MHz HDD:2000 GB + SATA III + 64MB CACHE AC:850W Chieftec 80+ PHONE:GALAXY S III / SXT / IP5


Chcesz szybkiej odpowiedzi n.t telefonów/komputerów pisz na gg, w większosci znam się na tych zabawkach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...