Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kod zaproszeniowy jako kod bonusowy dla stałych graczy ! Zobacz to!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Dzisiaj, za sprawą oficjalnego forum Wota dowiedziałem się, że kod ZAPROSZENIOWY działa jako KOD BONUSOWY dla stałych graczy.
Zapraszam!
Link do strony gdzie sprzedają ten kod: http://www.keye.pl/games/product/id/5227/World-of-Tanks-Zaproszenie


Co dostajemy po zakupie i aktywowaniu kodu na swoim koncie?

1. 7 dni premium

2. 2000 Gold'ów

3. 50 000 kredytów

4. Niszczyciel czołgów FCM36 Pak40 (+ miejsce w garażu!)

fm.png


Sprawdziłem osobiście, działa :)
JEDEN KOD NA JEDNO KONTO !!!

test

 

 

Opublikowano

wiesz, że jeśli ten kod nie będzie działał na koncie już założonym, a ty twierdzisz że działa, i o ile ty to sprzedajesz, to ktoś może zgłosić to na policję jako oszustwo ;)

Opublikowano

fake i tyle

 

moje zdanie

 

dlaczego ?

 

w regulaminie i podczas ladowania bitwy sa napisane

nie kupuj z zadnych stron zloto bo stracisz albo konto albo swoje pieniadze nie odpowiadamy za to.

 

troche to pokrecilem ale cos w tym jest

niby kod zaproszeniowy a niema tam nic przy reje/ lub jakims koncie

gdzie niby to sie aktywuje ...

pokaz filmik na yt np ;)

Opublikowano

fake i tyle

 

moje zdanie

 

dlaczego ?

 

w regulaminie i podczas ladowania bitwy sa napisane

nie kupuj z zadnych stron zloto bo stracisz albo konto albo swoje pieniadze nie odpowiadamy za to.

 

troche to pokrecilem ale cos w tym jest

niby kod zaproszeniowy a niema tam nic przy reje/ lub jakims koncie

gdzie niby to sie aktywuje ...

pokaz filmik na yt np ;)

 

To nie jest złoto tylko kod podarunkowy ... Skąd WG może wiedzieć, czy ty dostałeś ten kod za np. nagrodę czy kupiłeś ? ...

A gdzie aktywujesz normalny kod bonusowy ? ;o

Na stronie, na swoim profilu w wot ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

To nie jest złoto tylko kod podarunkowy ... Skąd WG może wiedzieć, czy ty dostałeś ten kod za np. nagrodę czy kupiłeś ? ...

A gdzie aktywujesz normalny kod bonusowy ? ;o

Na stronie, na swoim profilu w wot ...

 

a co kody z nieba lecą ? WG dokładnie wie dla kogo dany kod czy tez partie wygenerowało :)

 

co do tematu to czysta ściema na stronie masz napisane czarno na białym iż kod jest "zaproszeniowy" do gry i wpisujesz przy zakładaniu konta, później niema możliwości użycia danego kodu.

 

bany lecą za kody/gold w przypadku gdy jakiś cwaniak wycofa płatność, a drugi go użyje :)

oczywiście można napisać do suportu uiścić daną opłatę za kod/gold i bawić się dalej .

3912274470.png

Opublikowano

* Po pierwsze. Ja nic nie sprzedaje a link jest tylko przykladem gdzie mozna ten kod kupic (aktualnie - brak :( )

 

* Po drugie. Kupno jakichkolwiek kodow, zlota itp. na Alledrogo zawsze wiaze sie z ryzykiem. Ja osobiscie odradzam.

 

* Po trzecie. To ze jest napisane ZAPROSZENIOWY, kazdy widzi. Ale jak napisalem, dziala na istniejacym

koncie.

 

* Po czwarte. Zapraszam na of. forum Wot, np:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/279497-kod-zaproszeniowy-z-wersji-pudelkowej-wot/page__pid__5499502#entry5499502

lub

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/279224-zaproszenia-wot/page__pid__5490923#entry5490923

 

Jeszcze raz napisze KOD dziala na juz istniejacym koncie. Sposob pozyskania pozostawiam Waszej inwencji ;)

Pozdrawiam

 

P.S.

Moj kumpel mial KOD z zakupionej kiedys wer. pudelkowej i tez mu weszlo :)

 

P.S.

W sumie za 24.99 zl (tyle zaplacilem na "keye") mamy wszystkiego za zakies 4500 Golda :)

 

P.S.

Jesli juz macie "francuza" w garazu, dostajecie rownowartosc w zlocie, czyli 850 Zlota :)

test

 

 

Opublikowano

Tak, z box'a z francuskim td, to na 100% :)

 

@@@@@ Uwaga @@@@@

 

Kody w ww sklepie sa juz dostepne lecz cene podniesiono o 10 zl! Cena 35 zl.

Czy sie oplaca ? Tak. Lecz nie ma juz takiej przebitki ;)

test

 

 

Opublikowano

Dziala ten link z tematu. Jednak sklep czujac niezly zarobek, podniosl cene o 10 zl !!!

test

 

 

Opublikowano

Kumpel kupil dzisiaj w Auchan wer. pudelkowa z fran. td i weszly *dwa kody na juz istniejace konto :)

Cena za pudelko 29.90 zl

* jeden zapriszeniowy jako "dla ist. konta" + drugi dla ist. konta

test

 

 

Opublikowano

UWAGA: Ostatnia wer. pudelkowa WoTa - najnowsza z FCM( MM takie sprzedaje) mozna wpisac tylko raz !

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...