Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Neverwinter] Manipulujący Czarodziej + Build PVP/ Poprawione Screeny


GordOnix ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JD8MnbP.jpg

 

Witam Serdecznie , chciałbym wam przedstawić jedną z klas na NeverWinterze, jest to Wizard tak zwany Manipulujący czarodziej, postaram się wszystko dokładnie opisać a jeżeli będziecie mieli jakieś konkretne pytania , zapraszam na pw lub możecie się rozpisywać pod tematem.

 

Trailer Postaci :

 

 

 

- Jaką rasę najlepiej wybrać dla Czarodzieja

Diablę ze względu na statystki oraz inne bonusy.

 

eoa2.png

 

Status - Co najlepiej pakować dla tej postaci ?

 

Inteligencja - ponieważ zwiększa nasze magiczne skile oraz wzrasta szybkość ozdrowienia.

Charyzma - Zwiększa naszą szanse na krytyczne uderzenie.

 

ApOUbPX.png

 

 

Build (czyli nasze umiejętności) Jest on pod PVP.

 

 

Skile spotkaniowe :

 

Q - Lodowaty cios

E - Oplatająca siła

R - Natchnienie lodu

 

Skile Codzienne :

 

1 - Tajemna osobliwość

2 - Lodowy nóż

 

Pod Tab :

- Promień osłabienia

 

Cecha klasowa :

 

- Tajemna obecność

- Oko Burzy

 

Prawy / lewy przycisk myszy (Nieograniczone) :

 

Lewy - Magiczny Pocisk

Prawy - Promień mrozu

 

2hOXKzC.png

 

7HOIR15.png

 

 

Osiągnięcia na 60 poziomie :

 

 

P9WcVmd.png

 

Najważniejsze Bony w EQ :

Moc - Zwiększa zadawane obrażenia i leczenie.

Ozdrowienie - Zwiększa prędkość i odnowienie mocy spotkaniowych i liczbę zdobywanych przez Ciebie punktów akcji.

Krytyk - Zwiększa nasze moce o połowę.

 

Najlepszy Podstawowy Towarzysz Dla tej postaci ?

 

Kleryk (Kapłan Adept)

6EvYtjX.png

 

 

Build przedstawiony w postaci Video

 

 

___________________

 

Temat Będzie aktualizowany.

xD 

Opublikowano

Dzięki wielkie, dopiero co zacząłem (10 minut temu) i bardzo mi pomogłeś ;) ale o co chodzi z tym skillem pod TAB? którego mam w grze?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Dzięki wielkie, dopiero co zacząłem (10 minut temu) i bardzo mi pomogłeś ;) ale o co chodzi z tym skillem pod TAB? którego mam w grze?

 

Ogólnie to pod tab, można włożyć każdy skil (spotkaniowy) jest to zwykły pasek. Ale moja kombinacja jest taka, że na tab będzie najlepszy "Promień osłabienia" zresztą masz napisane w Buildu, jak mam ustawione skile.

 

Promień osłabienia -przez kilka sekund zadaje obrażenia, oraz obniża siłę przeciwnika. ;)

 

a na 15 dostaniesz "odpychanie" też nawet przydatny na początek.

xD 

Opublikowano

pytanie do autora tematu dobry jest ten build bo postanowiłem zresetować skile itp i zastanawiam się czy go użyć

Opublikowano

Galanty poradnik leci + :). Zaczynam 2gą postać i wybiorę czarodzieja, a ciężko się expi itd przy tym buildzie?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Galanty poradnik leci + :). Zaczynam 2gą postać i wybiorę czarodzieja, a ciężko się expi itd przy tym buildzie?

Ja żadnych poważnych problemów nie miałem, przyjemnie się expiło. Zresztą, sam się przekonasz.

xD 

Opublikowano

mógłbyś zrobić coś takiego tylko z zbrojnym strażnikiem

Hm , postaram się, chociaż nie gram tą postacią poszukam jakiś dobry polecany build etc i coś wykombinuje. Ale jak znajdę chęć i czas ;)

xD 

Opublikowano

Pamietajcie jednak, ze maga mozna budowac na 2 sposoby.

 

Mag kontrolujacy lub Mag renegat

 

 

Co do skili to promienie oslabienia sa typowo pod pvp. Ze skilami jest taki problem, ze w zaleznosci od dunga np: na CastleNever na tab obowiazkowo duszenie, na Q/E/R tarcza i kradziez czasu 4skill do wyboru, a na dzienne czarna dziura musi byc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Manipulujący czarodziej jest dobrą postacią na dystans jako support.

No teraz to nas oświeciłeś.

Ogólnie poradnik bardzo fajny, sam gram CW i układ skilli oraz część osiągnięć wziąłem stąd. Na 60 lvl w pvp sprawdza się bardzo dobrze jak ktoś ogarnia maga. Ze słabszym eq swobodnie jest lepszy od innych klas w pvp.

2mo740k.jpg

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...