Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Władca Pierścieni: Podbój #2 - You shall not pass! (Zagrajmy z Sajjukiem)


Sajjuk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Władca Pierścieni: Podbój #2 - You shall not pass! (Zagrajmy z Sajjukiem)

Kategoria: Freestyle użytkowników

Data dodania: 06 sierpień 2013 - 09:09

Autor: Sajjuk

Krótki opis: Nieudostępnione

 

Władca Pierścieni: Podbój › Odcinki w każdy piątek, oraz poniedziałek (aż do zakończenia gry)

 

Władca Pierścieni: Podbój jest to gra typu akcji wydana w 2009 roku przez firmę EA. Gra jest naprawdę fajna, posiada dobre efekty audio-wizualne, wciąga bardzo i wiele wiele innych. Gra jest godna polecenia :)

 

Wymagania sprzętowe gry: http://bit.ly/15kMpbr

Mój sprzęt: http://bit.ly/1ckbEMf (na dole)

 

Intro by: http://bit.ly/19uYEDW edited by: http://bit.ly/13u0VIh

 

------------------------------------------------------------------------------

Władca Pierścieni: Podbój (Zagrajmy z Sajjukiem)

 

#1 - Tutorial z Sauronem (http://bit.ly/1ckVXo4)

#2 - You shall not pass! (http://bit.ly/16prMrf)

------------------------------------------------------------------------------

 

Z chęcią nagram z kimś materiał (nie tylko na moje konto YouTube). Po więcej informacji proszę kontaktować się za pośrednictwem e-mail, lub YouTube.

 

Pokaż film

4770714280454741315510.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...