Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [SURV+FRAKCJE] [50 SLOTOW] [NON-PREMIUM] [0 LAGÓW] ZAPRASZAMY!


LegendaryGuy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Witam,






Na początek powiem, że to nie przeciętny serwer. Wyróżnia się



kilkoma niespotykalnymi na innych serwerach rzeczami. Po 1 - z



mobów dropi od 2 do 3 buteleczek z expem! Z rud złota i żelaza



wypadają od razu sztabki! Kiedy z kimś walczysz masz szansę 20%



na zadanie ciosu krytycznego, przez co przeciwnik zostanie trafiony



piorunem! Do tego z liści wypadają patyki ,a na spawnie znajduje



się przycisk teleportujący w losowe miejsce na mapie, co zapobiega



campieniu stałych bywalców na nowych graczy!





Kilka ss'ów ze spawnu:


za50.png



sjz3.png



e1q5.png





[/img]

ipserwera.png

strzalka.gifAdres IP: bestsurvival.maxcraft.pl:25920

spec.png

strzalka.gifNazwa Serwera: Best Survival


strzalka.gifWersja: 1.6.2


strzalka.gifTyp Rozgrywki: SURVIVAL+FRAKCJE


strzalka.gifWhiteList: Wyłączone


strzalka.gifIlosc Slotow: 50


strzalka.gifZwierzeta: Włączone


strzalka.gifPotwory: Włączone


strzalka.gifPVP: Włączone




Kilka dni temu wystartowała nowa seria serwera, a więc masz sporo czasu, żeby się wybić, być pierwszym z tych którzy ogarną dobrą gildię itp. ;)




ZAPRASZAMY





Opublikowano

Wejdę pogram trochę i napiszę wstępną 'recenzję' w edit : P (małą oczywiście bo po kilku min gry nie da się DOKŁADNIE sprawdzić)

 

@Edit

 

Serwer ma ładny spawn, i duży. Na początek nie mogłem się połapać ; o Nie wszystkie warpy działają, a na strefie handlu z wieśniakami są zombie, chat jest zaspamowany "ktośek wyszedł z serwera". Bardzo fajny pomysł na PvP. Serwer wydaje się ciekawy. Niektórzy gracze są bardzo uprzejmi. Admini i Vipy mają fajne kolorki , heh. Serwer wydaje się ciekawy. Zainteresowanych zapraszam. : )

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Serwer jest słaby, ciągły spam, który tworzy serwer jest nie do zniesienia. Atmosfera na serwerze jest żadna, powoduje to że nie chce się grać. Dodatkowo opis teleportów niczego nie tłumaczy, tzn nie wie się gdzie teleportuje. Nie polecam, strata czasu.

Opublikowano

@UP

 

Nie rozumiem, zawsze możesz wyłączyć chat, większa liczba graczy=zawsze większy spam. Co do przycisków, co masz na myśli mówiąc "niczego nie tłumaczy" ?? Przecież opis po to jest, aby gracz wiedział gdzie się przenosi, czyż nie? Nieuzasadniona opinia, uznaję to jako zwyczajny spam aby nabijać posty, zgłoszone,

 

@2UP

 

Dzięki, miło widzieć że ktoś docenia twoje starania, postaramy się ogarnąć trochę ten oczojebny chat oraz naprawić te warpy, które się zbugowały ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...