Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [IPVP] [UnikalnySerwerPVP] [WYSTARTOWAL] [DOLACZ DO GRY] [NOPREMIUM]


hokeista00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ipserwera.png

strzalka.gifAdres IP: s52.mineserv.eu:10866

spec.png

strzalka.gifNazwa Serwera: YPVP

strzalka.gifWersja: 1.6.2

strzalka.gifTyp Serwera: Dedykowany

strzalka.gifWhiteList: Włączone

strzalka.gifTryb Gry: PVP! Szukaj skrzynek zdobywaj itemy bron się ! Twórz własne kompanie ! WALCZ i wygraj super nagrody !

strzalka.gifIlosc Slotow:50!

strzalka.gifZwierzeta: Wyłączone

strzalka.gifPotwory: Wyłączone

strzalka.gifPVP: Włączone

pluginy.png

Wszystkie odpowiednie do pvp !

Bardzo dobrze skonfigurowane permissionsEx i pluginy takie jak Anti-Relog NoCheat i PVPLevels !

admin.png

HeadAdmin: hokeista00

Rekrutacja: ON

opis.png

Szukasz fajnego serwera pvp ? Z miłą administracja i fajna atmosfera ? Jeśli tak do dobrze trafiłeś/aś ! Tylko z nami poczujesz się jak u siebie w domu :). Serwer doskonały do PVP!Piękna, nie za duża mapa z ponad 50 ukrytymi skrzyniami! 20 slotów to dopiero początek. Jeśli się rozkręcimy dodamy ich więcej !. Zapraszamy do gry

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano

Dodawajcie do ostatniej linijki link do mojej generacji

Opublikowano

Na serwerze odbedzie sie zaraz event z okazjii otwarcia ! zapraszam

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano

Spoko serwer? Z Das***** wyszliśmy za teren mapy na którym nie było cuboida [perełki] . Klockami wspiąłem sie na dach respa i przechodziłem parkour. Itemy diaxowe można z multi konta zabrać. Nie dzięki za taki serwer :*

87164478848518422776.png

Opublikowano

Mam to ocenić w dwóch słowach Kompletne Dno

-Gracze Najpierw dają eq a po pięciu minutach z nodusem cię znajdują i zabijają

-Pustki na serwerze

-Bardzo mała mapa

-NieOgarnięci Admini

ocena -1/10

76561198169567059.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...