Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki plugin,bądz skrypt może blokować zbieranie itemów z ziemi!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o szybką odpowiedz,Mam swój serwer gotowy do startu,lecz ten jeden błąd. Za najlepszą,odpowiedz daje like!

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

A gdzie to może być? mniej więcej?

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

nie posiadam owego pluginu,Może to przez jakiś skrypt?

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

Powiedz mi czy zanim pojawił sie ten problem miałeś serwer na 1.5.2 po zmianie na 1.6.2 i po ponownej zmianie na 1.5.2 pojawił się ten problem. ?

Opublikowano

Powiedz mi czy zanim pojawił sie ten problem miałeś serwer na 1.5.2 po zmianie na 1.6.2 i po ponownej zmianie na 1.5.2 pojawił się ten problem. ?

Mam go cały czas z poczatku na 1.5.2 po zmianie i po powrocie.xD

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

Po zmianie zawsze występuje ten błąd.

Najlepszym sposobem będzie zmiana mapy, wygenerowanie nowej na 1.5.2 i podmienienie za starą.

Nie updateuj już w ogóle na 1.6.2, gdyż to tylko powoduje same błędy.

Opublikowano

modifyworld ma tak opcje z tego co wiem



i wystarczy ze w permisji nie dodasz - modifyworld.* tylko sobno rzeczy budownie itd procz zbierania


 

Opublikowano

Problem,rozwiązany,Proszę o zamknięcie!

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...