Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zacząć pomocnikiem.


LewyReus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Dwie godziny.

 

  • Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić jest przeczytanie tutoriala zamieszczonego w grze i wybranie Lewego/Prawego/Środkowego pomocnika.
  • Wchodzimy w Chat -> Transfery i szukamy klubu odpowiedniego dla siebię. (Musi mieć powyżej 8 członków)
  • Wchodzimy w Trening -> Zwykły trening i podszkalamy Podania do 120pkt'a.
  • Następnie wchodzimy w Pakiety Treningowe i gramy jak najlepiej w karne.
  • Gdy wykorzystamy wszystkie pakiety idziemy do Klubowego Treningu i podszkoliwujemy się.
  • Mamy około 500/600 pkt, prawda? Kupujemy itemy w szatni.
  • Wchodzimy w dział Premium -> sklepik premium
  • Kupujemy 2x 100,000 EURO i 20 KK (lub można wybrać sobie samemu)
  • Odkrywamy karty.
  • Za dobre karty kupujemy itemy na aukcjach (na 1,000 um, lecz jeśli mamy 7(Pele) to kupujemy najlepsze jaki się da).
  • Za słabe karty wchodzimy w Wymień talię.
  • Wymieniamy na co chcemy.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Temat będzie aktualizowany.

 

vip.png

Maksymalnie maksymalny, LewyReus.

Opublikowano

Mało precyzyjny tut, każda pozycja zaczyna przecież tak samo , tutorial lepszy jest na Ft.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Faktycznie, muszę zgodzić się z up'em, równie dobrze mógłby być tut dla każdej innej pozycji.

Moim zdaniem za słabsze karty wymieniać na Punkty Akcji i je wpakować w trening, a na początek też można za PP kupić sobie itemy do założenia, ale to moje zdanie ja tak mniej-więcej zaczynałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...