Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Czemu inny gracz nie może wejść na mój serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy masz ONLINE MODE: true tylko graczę premium mogą wejść na twój serwer ;) . Najwyraźniej twój znajomy nie ma takiego konta a podszywa się pod osobe która kupiła grę ;) Aby on też mógł zagrać zmień w ustawieniach serwera ONLINE MODE: false .

Opublikowano

Są dwie możliwości:

  1. W pliku konfiguracyjnym serwera, onlinemode masz na TRUE.
  2. W pliku, który startuje serwer (start.bat itp.) masz -o true, kiedy powinno być false.

Najbardziej możliwa przyczyna, to jest właśnie opcja nr. 2 ;)

Opublikowano

polecam online-mode false. Jak chcesz fajny serwer, bo wiecej ludzi nie ma premium bo cena gift code skoczyla przez ostanie 2 lata w gore sporo a inni gracze non premium tez sa ogarnieci i lubia gre w mc

Opublikowano

Zmien w server.properties na : onlinemode: false

Chcesz kupic server na pukawce za doladowania?

25 zł na pukawce to 25 zl doladowaniem do orange!

(15 zl na pukawce to 30.75 zl sms ! )

====================================================================================================

Server Minecraft SkyBlock 1.6.2! evilcraft.maxc.pl ( Zmieniony drop! )

Opublikowano

Japierdziele, trójesz dupe ludziom, jak nieumiesz obsługiwać sie server, to go poprostu nierób!

i Wejdz w server.proporties i tam jest Online Mode: false/true

giphy.gif

 

Opublikowano

@Up'y

Zaczynam zglaszac poniewaz kazdy pisze to samo.

@Topic

I jak pomoglo cos ? Kolega albo nie ma premium albo sie loguje przez launcher non premium , lub ma problemy z netem.

Opublikowano

Musisz zrobić:

 

  1. W pliku konfiguracyjnym serwera, onlinemode masz na TRUE Musisz zrobic na FALSE
  2. W pliku, który startuje serwer (start.bat itp.) masz -o true, kiedy powinno być false

Jak pomogłem daj Like !!! :)

Opublikowano

@Up naucz sie czytac a nie powtarzasz.

 

@Autor

Czy odpowiedzi osob powyzej pomoogly czy nadal masz ten problem?

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...