Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Rozproszenie magi psuję się przez zbroję.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, wgrałem sobie zbroje na serwer i zauważyłem że podczas rzucania rozrpro skill się psuję.



Tak jest bez zbroi:



tp3chr.jpg



a tak ze zbroją:



p38w81.jpg



Da się to jakoś naprawić :( ? Bo nie chcę zmieniać wyglądu zbroi.



ae8pc4.jpg

Opublikowano

Hmm, a czym jest błąd ? Na tym samym cliencie odpalam skill bez zbroi i jest normalnie, odpalam skill ze zbroją i się psuję , więc jak nie wina zbroi ?

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Dodam, że te pliki mam z tego tematu ----> http://www.mpcforum.pl/topic/794563-tut-nowe-zbroje-z-najnowszego-patcha/

Jakby ktoś mógł coś poradzić, żeby na zbroja u sury nie psuła tak rozpro to bd wdzięczny. Albo może na jakimś serwerze jest taka sama zbroja i rozpro normalnie działa, mile widziane jest takie info ;).

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Ja mam rozwiązanie Usunięcie tego modelu zbroi i wrzucenie nowego z innego źródła :) myślę że pomoże

1375732994-U592769.png I Love Bao Bao + Miyoshi Jest Słodka ! :>

___________________________|______________________________|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...