Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

_| HOT |_ |NEW| [Dedyk] [20 s] [1.6.2] [MCMMO] [Wiekszy EXP !] [Survival + Frakcje] [Plecaki] [Rekrutacja] [Ogar administracja +16] [Drop ze stone]


mateusz361

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbq7.png

qoj7.png

smwi.png s155.csrv.pl:58998

fuev.png Tak

dk0g.png Tak

wh79.png Tak

kkxy.png


[Wlasciciel] Locker
[HeadAdmin] XTheZapalaX

REKRUTACJA ON !






wzmr.png


Gracze którzy grają długo na serwerze mogą się ubiegać o rangę Gracz+. Pisząc do Locker'a

Na serwerze można użyć przycisku teleportującego w losowe miejsce.

Gdy wbije administrator możliwa jest loteria. :)

HP nad glowami.

Drop odrazu do EQ !

Drop ze stone.

Skille.

Nether i End otwierany na czas.

Plecaki.

Frakcje.

Większy EXP !

Opublikowano

Serwer ładny

Spawn bardzo mi się podoba

Wszystko ładnie dopracowane.

Panuje na serwerze miła atmosfera

Wystarczy zmienić kolot czatu na jaśniejszy.

 

Chciałbym startować na Moderatora gdzie mam złożyć podanie i jakie ?

 

Pozdrawiam i zapraszam na serwer :)

 

Znalazłem jedną rzecz do poprawki /spawn Ustaw na 5 sekund uciekać z pvp można i można sie wylogowac z pvp

 

PS

Jeśli chcesz mogę zrobić ładniejsza publikacje :)

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Co do rekrutacji... Jest napisane, że otwarta jest na KidModeratora. :) Na stronie serwera masz zakładkę forum i tam złóż podanie.

Co do koloru chatu dałem jaśniejszy kolor. :)

Nie da się wylogowywać podczas PvP.

 

Co do publikacji, jeżeli chcesz to ja nie zmuszam :)

Opublikowano

Właścicielu tego tematu czy wyrażasz zgode na jego zamknięcie z powodu zrobienia mojej 2 publikacja

ta publikacja jest już nie aktualna

prosze o jej usunięcie

to jest moja i ta publikacja ma zostać na prośbe mateusz361

http://www.mpcforum.pl/topic/1012980-wintercraft-a-survival-frakcje-a-20slotow-a-162-a-mcmmo-a-wiekszy-exp-a-otherdrop-a-plecaki/

1315741014-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...