Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry MMORPG z PVP, kustomizacją, bez klonów !


kamilg1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak pytać o MMO? Gatunek: [RPG, FPS]

Sprzęt: [intel i5 2500k, 4GB 1660Mhz Kingston)

Cechy:

PVP, które nie polega na wciskaniu klawiszy 1-9

Cukierkowa lub inna grafika

Rozwój postaci oraz kustomizacja przyzwoita

Crafting, Domki, Mounty, Pety, Dużo broni, tak poprostu, żeby nie było klonów : )

Obszarowe skille - DUŻOO,

Expienie poprzez zabijanie ''mobów'' w zbiorowiskach

Żeby gra nie upadła tak szybko ;/



Przypadły mi do gustu:

  • Fiesta Online
  • Angels Online
  • Perfect World (Chociaż to nie taki jak kiedyś, ale może być)
  • DC Universe (Migracje i serwer EU zniszczyły GRE)
  • S4 League - Dużo Akcji : )
  • C9 - Świetne PVP, ciekawe dungeony, chyba wrócę ; )
  • League of Legends (można się wykazać swoim IQ biggrin.png)
  • APB Reloaded (Kustomizacje, tworzenie symboli, bardzo dobra gra, gram do tej pory)
  • WYD Global (Świetna gra jak na starą gre smile.png )
  • Cross Fire (Dużo dupereli, lubię to)
  • Avatar Star (Kustomizacja, brak klonów, ale nie wiem czy warto zostać przy niej na dłużej)
  • MicroVolts (To samo co u AvatarStar)
  • Talisman Online (Świetna gra jak na jej wiek smile.png )

Nie przypadły mi do gustu:

  • Shaiya, 4STORY, LastChaos, Metin2 - Aż mam odruchy wymiotne..
  • Forsaken World, Warrock, Warthunder, Dragonnest (Ciągle robi się to samo.. żadnych innowacji, klony)
  • Lineage 2 (Średnia gra.. może dlatego bo odepchnęła mnie na początku)
  • Age
    of Wulin (Producenci starali się, żeby była dosyć dobra.. Ale niestety
    im nie wyszło, ten system niby non-targetu mnie odpycha)
  • AVA - Śliska grafika, dziwna.. ; /
  • Wszystkie produkty Perfect World'a
  • Myth angels online (nie był to dobry pomysł)
  • Firefall (Dobra gra, ale poczekam do Open Bety bo jednak ma za dużo bugów)
  • Allods Online (Bardzo się nudzi.. i ten system P2W)

Lubisz mój post? Śmiało kliknij LUBIĘ TO+.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...