Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START JUTRO O 15:00] [Survival+frakcje] [MCMMO][1.6.2][Dedyk 24/7] Zapraszamy!


Arek1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

infokf.pngWystartowaL!

============Typ serwera:Dedyk=================

============Typ serwera:Survival+Frakcje=========

============Ilość slotów:20=====================

============Ip:s3.pixelteam.net:26065==================

============NO-PREMIUM=====================

============Zwierzeta:tak======================

============Potwory:tak=======================

============PVP:tak,po za czerwoną linią=========

============Nether:Tak=======================

============White lista:Nie=====================

admd.png

Założyciel: Arek98PL

Moderator:Zaneta1303

plug.png

Wszystko dopasowane pod survival+Frakcje

infodod.png

Na starcie serwera Event ,Eventy będą organizowane co 3 dni .

ZAPRASZAMY! :)


@odświeżam

EDIT:Jeżeli ma ktoś jakieś pytania to zadawać w postach . Pozdrawiam :)

White lista zostanie usunieta dzisiaj o 13;00

Opublikowano

Prezentacja jest nie dokończona... Na serwerze można się dopatrzeć luki w pluginach. Ogólnie reszta jest ok ;)

 

 

P.S. Odświeżaj tematy po upływie 24h...

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Prezentacja jest nie dokończona... Na serwerze można się dopatrzeć luki w pluginach. Ogólnie reszta jest ok ;)

 

 

P.S. Odświeżaj tematy po upływie 24h...

Dzieki za wypowiedz

Nie wiedzialem ze mozna po 24 h napewno tak bede robil Serwer startuje dzisiaj o 13

Co do SS to wszystko zobaczycie na serwerze :)

Opublikowano

Dodaj gildie za jakieś przedmioty, żeby było trudniej ^^ i jakbyś mógł to wyższy stopień trudności. I serwer oczywiście dobry brakuje tylko własnego forum i moderatorów lub admów którzy będą dniem i nocą xDD

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...