Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silvercraft [1.6.2][Survival+Frakcje][40slot][Areny][Hard][TeamSpeak3][No VIP][No-Premium]


Skurwi3l

  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Zastanowi? si?
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt nie gra :/

 

(lagów nie ma prawie natychmiastowo po wejsciu dało mi że username not registred (autologin wpisałem se hasło raz a teraz mi wpisuje kiedy wchodze na serwa)

 

factions jest admin zapomniał wspomnieć o pluginie mcmmo który jest na serwerze

po krótkiej grze reszta posta (czyli czy mcmmo jest blokowane przez antycheata i inne bugi)

 

więc tak mcmmo nie jest blokowane przez antycheat (chyba żadnego nie ma)

insta /spawn? wtf ucieczka z pvp gwarantowana przecież factions to pvp więc powinno coś na to być

 

żadnych /warp help dla początkujących tylko regulamin (w którym pisze "admin ma zawsze racje" a każdy wie że to nieprawda)

 

brak vipów? nie jestem pay2win wiem że to jest zrobione żeby ludzie mogli przetrwać bo nei będzie takich ludzi ale serwer i tak padnie z braku funduszy

 

ale w prezentacji jest napisane że serwer jest w rozbudowie więc naprawi te błędy i będzie sie na nim dało grać (vipy nie muszą być pozatym przepchane diamentami vip może sie opłacać ale nie musi być przeładowany przecierz (może dostawać raz na tydzień diax narzędzia a svip diax eq ale nie musi być codziennie)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

nikt nie gra :/

 

(lagów nie ma prawie natychmiastowo po wejsciu dało mi że username not registred (autologin wpisałem se hasło raz a teraz mi wpisuje kiedy wchodze na serwa)

 

factions jest admin zapomniał wspomnieć o pluginie mcmmo który jest na serwerze

po krótkiej grze reszta posta (czyli czy mcmmo jest blokowane przez antycheata i inne bugi)

 

więc tak mcmmo nie jest blokowane przez antycheat (chyba żadnego nie ma)

insta /spawn? wtf ucieczka z pvp gwarantowana przecież factions to pvp więc powinno coś na to być

 

żadnych /warp help dla początkujących tylko regulamin (w którym pisze "admin ma zawsze racje" a każdy wie że to nieprawda)

 

brak vipów? nie jestem pay2win wiem że to jest zrobione żeby ludzie mogli przetrwać bo nei będzie takich ludzi ale serwer i tak padnie z braku funduszy

 

ale w prezentacji jest napisane że serwer jest w rozbudowie więc naprawi te błędy i będzie sie na nim dało grać (vipy nie muszą być pozatym przepchane diamentami vip może sie opłacać ale nie musi być przeładowany przecierz (może dostawać raz na tydzień diax narzędzia a svip diax eq ale nie musi być codziennie)

Tak w nocy to naprawimy.

Dodane zostaną areny,Vipy 6zl prawdopodobnie, i [kacik nowicjusza]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...