Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nieodpychanie z konia na serwery 2k13


xXEragoN94Xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765501-U105386.png

NOK Nieodpychanie z konia by xXEragoN94Xx na serwery 2013

1308765429-U105386.png

 

Wery Fany, dnia 09 Wrze 2013 - 15:06, napisał:
Właśnie sprawdzałem, wyśmienicie działa z KamerModem. Jest kompatybilny.

1308765413-U105386.png

Tak

1308765487-U105386.png

 

1308765590-U105386.png

 

30cvecl.png

1308765441-U105386.png

1. Podmieniamy Pliki PC/pc2 w folderze pack.
2.Wchodzimy normalnie do gry i idziemy expić. 
 
Działa tylko to z konia podczas expa i bicia podczas PVP to nie przeszkadza w niczym.
 
Pozdrawiam 

xXEragoN94Xx

 

1284282093-U138092.png

@ Edit

Skan dodany

Opublikowano

Pojebało Cie z tą wagą? To ja mam nieodpychanie z wagą 300kb a ten mi ze 150mb wyjebał

POMAGAM BEZINTERESOWNIE ~ MASZ PROBLEM/PYTANIE ~ PW


1375732994-U592769.png


Opublikowano

Zwykle nieodpychanie wazy 50mb a te wazy 150 yyy?

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

Pojebało Cie z tą wagą? To ja mam nieodpychanie z wagą 300kb a ten mi ze 150mb wyjebał

 

 

Zwykle nieodpychanie wazy 50mb a te wazy 150 yyy?

 

Waga jest jaka jest ważne że działa pobierzesz sobie przez 2 minuty i działa prawie wszędzie i nie masz zmartwień.

Opublikowano

Jakie dwie minuty... Nie będzie działać prawie wszędzie, na privach nie widać będzie nowych itemów, o PL nie wspomne. Spakuj same foldery, w których coś zmieniałeś (horse___) i dodaj wpis do indexu. Wtedy masz wagę 300 kb, widać wszystko co się da ;) Pozdrawiam, poćwicz :D

Opublikowano

Zrobiłem ,sprawdziłem działa jak ktoś bd chciał pobierze działa na takich serwerach jak Castia , Manessa i wiele innych jak komuś będzie potrzebne a jak ty nie chcesz to nie pobieraj nie zmusza tutaj nikogo do tego.

Opublikowano

Będzie działać, ale po 3s kicknie cb bo na serwerze jest diff blokujący waithacka.

 

Na astium wyłączone jest kickowanie tylko admin się pokazuje obok cb ale nie powinno pokazywać się jak wh w logach bo bijesz normalnie spacją .

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dokładnie czy na all to nie wiem ale kolega cały czas na tym gra i nie narzeka .

 

 

@ EDIT

 

Skan dodam dziś/jutro po 24 bo po formacie kompa nie mam tego pobiorę i dodam .

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...