Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze sposoby na poderwanie/jak wy to zrobiliście.


Multiman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedziałem,że mam Woja Bodego ze skillami na P.

Takie stado podbiegło,że uciekać musiałem.Było w czym przebierać.

 

 

Myślę,że powinieneś zachowywać się po prostu normalnie.Nie próbuj szpanować,etc.

Opublikowano

To masz tutaj taki mały zestawik i zabawa na całą noc ;)

 

13-lala-z-recznika-496x324.jpg

 

Mogę Ci podesłać na pw jak to zrobić

 

@Down


Kurwa! Sory ale co tu dałny są? Nie poprostu takie uczucie jakby samotność! Pustka! 16 lat bez kochającej osoby? To jak wy ? rodzina w porzadku

"16 Lat bez kochanej osoby" - Myślałem, że kochasz swoją mamę (ewentualnie ojca if you know what i mean)

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Kurwa! Sory ale co tu dałny są? Nie poprostu takie uczucie jakby samotność! Pustka! 16 lat bez kochającej osoby? To jak wy ? rodzina w porzadku

Opublikowano

To masz tutaj taki mały zestawik i zabawa na całą noc ;)

 

13-lala-z-recznika-496x324.jpg

 

Mogę Ci podesłać na pw jak to zrobić

 

GutenMorgen desperat :D

 

urwa! Sory ale co tu dałny są? Nie poprostu takie uczucie jakby

samotność! Pustka! 16 lat bez kochającej osoby? To jak wy ? rodzina w

porzadku

Sformułuj,proszę to od nowa.Staram się,a nie mogę zbytnio zrozumieć.

Opublikowano

Okej. Powiem jeszcze raz a krótko. Brak mi 2 połówki, nie chodzi o seks (to potem), o czym wy gadaliście, jak się zachowywaliscie itp. Jak staraliscie się o dziewczynę.

Opublikowano

A myślałem że nic na tym forum już mnie nie zdziwi a tu BOOM...

15 latek żali się że nie może znaleźć dziewczyny ...

 

Ps.Bez obrazy , ale każdy na swój sposób znajdzie dziewczynę ,więc skoro nie potrafisz znaleźć to zostaw komputer i wyjdz na miasto to znajdziesz (chyba że jesteś brzydki)

Ps2. MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Problemy w znalezieniu dziewczyny.

 

 

 

To masz tutaj taki mały zestawik i zabawa na całą noc ;)

 

13-lala-z-recznika-496x324.jpg

 

Mogę Ci podesłać na pw jak to zrobić

 

@Down


"16 Lat bez kochanej osoby" - Myślałem, że kochasz swoją mamę (ewentualnie ojca if you know what i mean)

Popłakałem się ze śmiechu jak to zobaczyłem X'D

 

 

Okej. Powiem jeszcze raz a krótko.
Brak mi 2 połówki, nie chodzi o seks (to potem), o czym wy gadaliście,
jak się zachowywaliscie itp. Jak staraliscie się o dziewczynę.

Hmm , wyjdź z domu?

Nie masz kolegów/koleżanek w szkole ?

Opublikowano

Zwykle podrywam żeby coś dostać a nie dla miłości więc nie wiem czy Ci to dużo pomoże, wystarczy że dobrze wyglądasz, potem jakaś gadka o wspólnym hobby, spróbuj znaleźć rzecz której chciałaby się nauczyć a Ty mógłbyś jej w tym pomóc.

Opublikowano

Jak jesteś brzydki to nic nie pomoże, nawet alkohol..

Możesz spróbować swoich sił jako gwałciciel - KORZYSTAJ DO WOLI PÓKI CIEPŁA!

Jest drugie wyjście - garnitur, kwiaty i wiesz gdzie...

Ewentualnie spróbuj wyrwać ją na konto w metinie!

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

A jak jestescie tacy mądrzy jak maurycy lub koles w 2 poscie to idzcie stąd bo nie pomagacie

 

Jak już chcesz napisać mój login to Mauurycy :)

 

i tak jak napisali sebek i szwinguś , pozostaje ci

-zostać gejem

-albo gwałcicielem

-możesz użyć CHCl3

-możesz też iść do burdelu może się zakochasz w kimś.

 

Ewentualnie bez jaj , kup sobie psa fajnego jakiegoś to wypełnisz pustkę (tylko go NIE ruchaj -.- ) , ruchać możesz ten ręcznik co jest wyżej albo drugą ręką, chyba że tata ci coś tam pomoże :) (Aale nie psa)

 

 

Ps. jak jesteś brzydki to nic nie pomoże B) (poza samogwałtem)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...