Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W ile idzie wbić 30 zaczynając od zera ?


KuKuKu1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo,

Ile mniej więcej zajęło by mi wbijanie 30 lvl'u zaczynając od 1 ?

Załóżmy, że na boostach na dni i na wygrane (Na expa)

Grając dziennie powiedzmy ok 10 gier.

buusaga.jpg

Opublikowano

w Tydzień

 

Kupujesz boosta na 170 winów(jak zbraknie to sobie dokupisz + bosta na 7 dni

grasz custom gry 1 vs 1 na bota " oczywiście na tristet treeline"

Najlepiej grać Masterem Yi mecz możesz wygrać w 6-8 min na start doran blade i buty kupujesz

i maksujesz "E" WUJU STyLE

i za Wina dostajesz 240 expa

Teraz tak

 

Żeby mieć 30 lvl potrzeba expa 40083

 

40083 / 240 = 167 gier, w 17 dni powinieneś wbić, a jak się postarasz to w tydzień będziesz mieć.

 

------------------------------------------------------

 

a za normalny mecz masz gdzieś około 460 expa

 

i na każdym lvlu nawet na 20 dostajesz 240 expa za customa

Opublikowano

Hahahahah ,ale beka . Co cię goni ? Chcesz szybko do golda po ramke sie wbić ?

 

Sezon IV rozpocznie się na przełomie stycznia / lutego 2014 .

 

Zakładając ,ze zaczniesz teraz około 10 gier dziennie . Dasz rade w 2 miesiące .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...