Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dłuuuugie przesyłanie filmu na yt.


MyManiek555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Yo.

Założyłem kanał na YouTube do gier.

Lecz gdy chcę wrzucić filmik na YT przesyłanie trwa ok . 400 min...

Gre nagrywam frapsem , obrabiam w Sony Vegas i ten filmik zajmuje ok. 705 mb.

Tutaj screen z czasu na yt i waga filmiku:


ALwFbPQ.png


Co zrobić żeby film się tak długo nie przesyłał ?


Tutaj test mojego internetu:


65311508


Prosze o pomoc !

MyManiek555.jpg
Opublikowano

też tak miałem ale obejrzyj sobie filmiki na yt jak dobrze zrederować filmy w sony vegas i wtedy będzie dobra jakość i mało zajmował ;)

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

też tak miałem ale obejrzyj sobie filmiki na yt jak dobrze zrederować filmy w sony vegas i wtedy będzie dobra jakość i mało zajmował ;)

mógłbyś podrzucić linka ? PLIIIS :D

 

upload 0.54 mb i ty chcesz zuploadowac 700mb? buahahaahahahahahaha

jesli nie kupisz internetu przynajmniej 8 mb to chuj wielki z uploadu, wiem z doswiadczenia

nie każdy sra pieniędzmi żeby płacić za internet .. moi rodzice płacą 15 zł i działa dobrze , byle żeby mieć internet ...

MyManiek555.jpg
Opublikowano

Qurwa wasze odp. To o kant dupy rozbić. Weź movie makera i daj tam ten film i wtedy dajesz you tube w zapisz film. Albo w gogle wpisz jak konwertowac filmy format factory i tam na yt film. Don't give like!

Admin Cienia
Opublikowano

Przy takim necie to trwa wieczność. Ja 700mb wysyłam 15 min.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

renderuje do wmv ;/ napisz gg twoje bo nie ogarniam :D

Dobrze renderujesz, ale jak film się wstawia tyle przy takim necie to i tak niezły wynik.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Jeżeli masz smartfona z netem to ci powiem tak :D

Zapisujesz w Vegasie filma, konwertujesz w Freemake Video Converter do mp4,

wrzucasz na smartfona.

Odpalasz wifi i youtube i może się wysyłać kilka dni ^^

Nie odczujesz raczej zmiany szybkości łącza popularnie zwanej "lagami".

Zajrzyj na bloga -> Click

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...