Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModCraft (reaktywacja!)[zapowiedź][dedyk][non-premium, launcher, dzialki, mody]


zombicraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hBsRVEn.jpg
Witam serdecznie!
Po krótkiej przerwie mam zaszczyt zaprezentować wam ponowną odsłonę serwera ModCraft, który jest już w sieci z małymi przerwami od 2.5 roku! Powróciliśmy dzięki naszemu sponsorowi, który zafundował nam maszynę pod serwer na własność. Więc teraz pełni zapału i determinacji, z nowymi siłami i pomysłami, z nowymi i starymi członkami team'u powracamy, by dalej bawić się z Wami!
Mamy Wam do zaoferowania ogromną gammę modów - dla każdego coś fajnego.

Lista modów ( będzie updatowana):


jBpZimk.jpg4UuhgSf.jpgivWRe8y.jpg

 


Start serwera przewidujemy na około 11.08.2013r. (wszystko będzie zależało od szybkości wychodzenia modów). Przed samym startem otrzymacie informacje dotyczące linku do launchera oraz IP serwera.
Dzięki naszemu znakomitemu technikowi, mamy ciekawe pluginy i doskonałe zabezpieczenia AntyGrief'erskie, co daje nam odwagę powiedzieć Wam - Graczom: "
U nas Wasza działka będzie bezpieczna".

Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na mod niech napisz w tym poście. Pytania także mile widziane.


Dodatkowe informacje będą tutaj dodawana na bieżąco.

Team:
Właściciel:
lorak_kimada
Technik(prawa ręka właściciela):
Jucu00
Administratorzy:
arko6
lukassoo

Moderatorzy:
poszukiwani (prosimy PW)

TS3 - już niebawem!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...