Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Osobą od zabezpieczeń


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć zabezpieczę serwery mt2 przed atakami DDoS jak i przed wydobyciem ip oraz portów,

Zabezpieczam również przed komendami 'offującymi' ch .

 

Nie oczekuję zapłaty w pieniążkach .

Nagrodę dla mnie ustalimy przez PW po wykonaniu 'roboty' .

 

Tutaj proszę pisać w taki sposób:

 

Nazwa serwera:
Rodzaj serwera: (dedyk,hamachi,vps,no-hamachi)
Rodzaj zabezpieczenia jakiego potrzebujesz:
Jakie masz game:

 

Opublikowano

Tamten temat został zamknięty :)

I znajduje się tam odnośnik do tego subforum .

 

Zależy od ilości like oraz od tego jaki serwer zabezpieczam i w jaki sposób :)

 

Dlaczego robię to za darmo ?

 

-miałem kiedyś swój serwer mt2 i potrzebowałem zabezpieczeń ,ponieważ wtedy nie potrafiłem tego wykonać teraz już potrafię i nie biorę pieniędzy jak inne osoby zabezpieczające serwery .

 

-Chcę by rynek serwerów mt2 był stabilny !

Opublikowano

Tamten temat został zamknięty :)

I znajduje się tam odnośnik do tego subforum .

 

Zależy od ilości like oraz od tego jaki serwer zabezpieczam i w jaki sposób :)

 

Dlaczego robię to za darmo ?

 

-miałem kiedyś swój serwer mt2 i potrzebowałem zabezpieczeń ,ponieważ wtedy nie potrafiłem tego wykonać teraz już potrafię i nie biorę pieniędzy jak inne osoby zabezpieczające serwery .

 

-Chcę by rynek serwerów mt2 był stabilny !

 

Czyli chcesz wgrać na serwer wszystkie "zabezpieczenia", które są na mpc?

Opublikowano

Czyli chcesz wgrać na serwer wszystkie "zabezpieczenia", które są na mpc?

 

Do pewnego momentu , ale jest wiele zabezpieczeń o których DDoS`owicze nie wiedzą i nie są publikowane .

 

Przez to mt2 jest jeszcze bardziej bezpieczny .

Opublikowano

powiedz lepiej jaka luke zostawiasz by sobie po serwerze latac :D i jak ty chcesz zabezpieczyć serwer od strony plików przed ddos bo nieogarniam xD ale w sumie brakuje osob ktore pomagaja tak bezinteresowanie ;]

POMAGAM BEZINTERESOWNIE ~ MASZ PROBLEM/PYTANIE ~ PW


1375732994-U592769.png


Opublikowano

No coś mi tu się wydaje podejżane zostawisz sobie luke potem ją wykorzystasz hmm czyżby się myliłem ? przekonaj mnie? : >

Opublikowano

Nie mam zamiaru pozostawić żadnej "luki" , nie mam po co to robić jakbym chciał rozłożyć ten serwer już bym to zrobił nie muszę mieć wstępu do jego "wnętrzności"

 

Robię to bezinteresownie ponieważ wiele naprawdę dobrych serwerów upada po atakach .

Opublikowano

Co do blokowania ddos to oprócz firewalli systemowych potrzebny jest też firewall zewnętrzny wysokiej klasy inaczej na niewiele ci się to zda. Co do wydobycia portów nie zabepzieczysz się wystarczy pliczek login.py wsadzić do clienta i juz je masz.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Co do blokowania ddos to oprócz firewalli systemowych potrzebny jest też firewall zewnętrzny wysokiej klasy inaczej na niewiele ci się to zda. Co do wydobycia portów nie zabepzieczysz się wystarczy pliczek login.py wsadzić do clienta i juz je masz.

 

Wystarczy użyć CMD i brain.exe, żeby mieć wszystko na temat serwera. :>

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

/dice -2147483xxx 2147483xxx /null abcdefgh abcdefgh /smtm -2147483666 2147483666 /ÁÖ»çŔ§ -2147483648 2147483648

 

lol, to to potrafi 10latek zrobić, co za problem zmienić uprawnienia dla komend ? ;o

 

poza tym Vertuis? Czyżby Pesoil x haker? ^^

POMAGAM BEZINTERESOWNIE ~ MASZ PROBLEM/PYTANIE ~ PW


1375732994-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...