Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mółgłby Ktoś Mi Wytłumaczyć?


sebos2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mółgłby Ktoś Mi Wytłumaczyć jak używać hacków w WR?

Bo mam taki 1 i chcę przetestować ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

ściągasz hacka ;d

odpalasz go, włączasz wr i jeśli hack z menu to powinno Ci się uaktywnić (ew. insert kliknij) i z menu wybierasz opcje jaką chcesz ;d

np trick jump ustawiony jest na jakiś przycisk, sprawdzasz pokolei (chyba że jest napisać klawiszologia) i skaczesz ; d

napisz co dokładniej chcesz użyć

Być zajebistym...

Opublikowano

Ech....

Dobra wytłumaczę wam jakie pliki mam ^ ^

Nazwa Hacka.dll

i Nazwa Hacka

 

Autor mówi żeby zmienić te dll na nazwę jakiegoś pliki tylko nie wiem jakiego ;/

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

ważne żeby nazwy plików były takie same ....

jak dll ma aksjdrbasdbhakjewfbaskdbas.dll

to plik exe ma mieć aksjdrbasdbhakjewfbaskdbas

dokładnie to samo!

później odpalasz exe i włączasz wr

Być zajebistym...

Opublikowano

Większość hacków do WarRocka składa się z dwóch plików: "Injectora" i pliku "Dll". Każdego hacka odpalamy prze owy "Injector".Czyli najpierw "Injector" a później Wr. Nazwy obu plików muszą być takie same, z tym że nazwa dllki musi mieć dopisek ".dll"

 

Przykład

 

Nazwa injectora: omegle

Nazwa dllki: omegle.dll

 

Cheaty możemy podzielić na dwie kategorie. Z menu i bez. Kiedy do czynienia mam z hackiem posiadającym menu, takowe odpalamy najczęściej przyciskiem "Insert" a funkcje wybieramy strzałkami. Gdy hack nie ma menu funkcje aktywowane są najczęściej automatycznie, lub też poszczególnymi klawiszami (zależy od hacka)

 

To tyle myślę że jasno i klarownie.

off

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...