Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Czym wyjść z Silver I, Gold I,


kkoondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam następujący problem nie wiem czy już myślą na Silver I czy jeszcze i możecie im powiedzieć czym można łatwo z tej ligii wyjść? Tak samo z Goldem.

Opublikowano

Polecałbym Caitlyn, ponieważ ma bardzo łatwy i fajny feed, duży range, escape mechanizm, a z huraganem sieje postrach dzięki pasywie i ten ult.. Nikt nie ucieknie :D

Opublikowano

Graj adc (cait , mf). Sa trędowaci supporci ale da sie wytrzymać jak nie zwraca sie na takiego uwagi.

 

http://www.lolking.net/summoner/eune/26245325#history

 

Możesz grac na midzie np Syndra. Trochę poćwicz combo QE. Srebra nie ogarną omijania Q(robi kulke) oraz W(rzuca).

Równiez Zyra jest dobra (AoE) ale trzeba nauczyć sie powtarzania a kółko EWW QWW ( Skill i sadzonki)

 

 

Graj supportem

Srerio. Wardy dają wina dobry support to sam na początku adc zabije (twój adc moze dobic :P )

Thresh, Zyra, Leona , Elise , Fiddle(sam nie zabije)

 

Na topie to nie wiem nie gram na tej lini

Opublikowano

Nie,nie, nie dziękuję panowie. Adc spasuję wszystko byle nie oni najsilniejsze postacie to adc a ja nie potrafię nimi grać. (właściwie to nigdy nie próbowałem chyba 2 razy słabo poszło i nie próbowałem więcej) Mogę chodzić support, mid, jungle i top więc proszę o postacie na tych liniach. Przepraszam zapomniałem zapisać w temacie :/

Opublikowano

Na supporta Nami, bardzo łatwo jest nią wygrać bota z miare dobrym ADC. Ma ona stuna, heala, AOE ulti, wszystko czego support potrzebuje.

Na mida Lux. Ma wszystkie spelle AOE, wystarczy użyć dobre combo w team fighcie, a przeważnie jest on wygrany. Do tego escape, cc.

Na jungle Zac. Świetne ganki, duży zasięg skoku, duży sustain, AOE ulti, slow, oraz jest bardzo tankowaty.

Na topa Irelia. Harras, doskok, sustain, stun, slow, aoe ulti.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Support sona - stun aoe, heal , slow , poke , popatrz czym graja supporci z teamow lcs na solo q - zwykle sona , sona carry !

mid kennen - poke, stun , swietny aoe ult , mobliny , miazdzy teamfighty

jungla - jarvan 4 mobilny, calkiem dobry damage jak na full tanka (zwykle tak go buduja na jungle), swietne cc

top - elise -kontruje wiekszosc solo toperow swietny harras i 2 style

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Eliską ;)

-burst

-7 skilli

-sustain

-gap-closer

-cc

-% z HP

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Eliską ;)

-burst

-7 skilli

-sustain

-gap-closer

-cc

-% z HP

Eliska dostała ładnego nerfa w patchu 3.10 więc nie wiem czy wciąż jest taka wspaniała ;) Wydaję mi się, że Jayce lepiej by się sprawdził.

Opublikowano

Eliska dostała ładnego nerfa w patchu 3.10 więc nie wiem czy wciąż jest taka wspaniała ;) Wydaję mi się, że Jayce lepiej by się sprawdził.

Z tego co wiem tylko wytrzymałość pająków znerfiona i jakieś pojedyńcze obrażenia więc nie powinno być źle

Opublikowano

Ja tak gram w silver 2 ale spadlem z niego 5 razy :X
top - rengar
jungle-rammus
mid-lux
bot- vayne i soraka

MateuszMesiu_eune_238_1_logo.png

Opublikowano

Rengar jest akurat dobrym pickiem, bardzo fajny damage output.

Powiem Ci tak, patrz co wybierają przeciwnicy i staraj się skontrować przeciwnika na linii. Wiadomo że np na takiego twisted fate'a łatwiej będziesz miał kassadinem.

A co do pozycji, to ja gram tak:

Top- Elise, Nidalee bruiser, jakiś Nasus, Olaf

Mid- Ahri, Lissandra, Diana, Kha

Jungle- Elise, Nasus, Evelynn, Zac jest fajny choć go nie mam, Heca i Nautilius też całkiem dobrzemiotą.

Support- Thresh, Sona, Leona, Nami

ADC- Vayne, MF, Ashe, Kog, Twitch, Tristana

 

Tyle ode mnie. Ale zawsze lepiej pickować postacie w których się dobrze czujesz.

00979453523907008934.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...