Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polećcie mi grę (ratunku! nie mam w co maniaczyć)


Hardzikk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie-sie-siemanko. Jak w temacie: zapodajcie grę (Please!!).

 

Dam też małą filtrację:

 

-Gra po polsku (może być ogólnoświatowa ze spolszczeniem np. NFS World).

-Gra multiplayer.

-Gra z dobrym systemem klas.

 

Od razu zapodam gry w które grałem i nie chcę byście mi ich polecali:

 

- Metin2

- 4Story

- AirRivals

- NosTale

- Wizard101

- Elsword

- Shayia

- AION

- CS

- LoL

- WoT

- WoW

- NFS World

- Gothic Multiplayer

- GTA SA MP

- Minecraft

- Tibia

- Margonem

- SF Game

- SoccerStar

- Plemiona i inne gry strategiczne

- MFO

- e-Hogwart

- BattleField Heroes

- CoD'y

- BF'y

- Marvel Heroes

- WolfTeam

 

Polecajcie ;)

wz05.png

Opublikowano

Hmm.. to może Farming Simulator 2013? Gra jest bardzo wciągająca, oraz posiada tryb Multiplayer ;) Spolszczenie dostępne w sieci. Polecam :D

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Tera? ;p

 

nie wypisałem ale też grałem

FootballTeam (przeglądarkowa) jak jesteś ogarnięty to cię ustawię w 'elicie'.

raczej nie jestem fanem piłki nożnej (LOL!)

 

Hmm.. to może Farming Simulator 2013? Gra jest bardzo wciągająca, oraz posiada tryb Multiplayer ;) Spolszczenie dostępne w sieci. Polecam :D

 

jestem farmerem z zawodu :D nie chcę spędzać czasu na przypominaniu o pracy :D

Najlepsza gra moo wg mnie to dekaron. Miła grafa dla oka, ładne skille ,rozbudowany pvp. Graj na privie np. Elite Dekaron

sprawdzę, LIKE

 

Team Fortress 2 polubisz ją bardzo :)

widziałem w necie, obczaję to :D LIKE

 

Last Chaos

pisałem, że grałem :D

wz05.png

Admin Cienia
Opublikowano

Jak już niemasz w co maniaczyć to polecam zagrać w życie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Pokemon online xD tak na serio to metin ;D

                                                                                              ZR_o79.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...