Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zmienić rodzaj amunicji podczas gry ?


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz zmienić tylko w oknie wyboru samolotu w bitwie. Podczas lotu się nie da.

Na 1 poziomie wbijesz szybciutko ;) Nawet nie wiem, czy nie szybciej lvl wbijesz.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

A wiecie może co mogę zrobić z wolnym doświadczeniem ?

 

Odpowiadając na Twoje pytanie. Podczas lotu nie da się zmienić amunicji,ale lądując na lotnisku, naprawiając się, a następnie opuszczając samolot klawiszem "J" (domyślnie) możesz pozmieniać ustawienia samolotu,a potem wystartować.

 

Wolnego doświadczenia możesz użyć za pomocą Złotych Orłów i zamienić je na zwykłe w jakiejkolwiek nacji.

Opublikowano

 

Odpowiadając na Twoje pytanie. Podczas lotu nie da się zmienić

amunicji,ale lądując na lotnisku, naprawiając się, a następnie

opuszczając samolot klawiszem "J" (domyślnie) możesz pozmieniać

ustawienia samolotu,a potem wystartować.

O patrz, nie wiedziałem ;) Ja też mam jedno pytanie: załóżmy, że ktoś mnie zestrzeliwuje, jestem wysoko nad ziemią i zdążę wyskoczyć. Jest jakaś różnica np. w cenie naprawy?
YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Różnica przy wyskakiwaniu jest taka,że czasami ktoś za Ciebie nie zgrania fraga. Ciężko to rozgryźć. Tak czy siak jak już spadam to to J przytrzymam. :) A najczęściej "wyskakiwanie" przydaje sie na lotnisku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...