Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak wygrać pojedynek 1 vs 1


SnowTiger™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

Przedstawiam wam mojego drugiego Tutoriala.

W tym Tucie zaprezętuje wam jak zdobyć przewagę nad przeciwnikiem w rozgrywce 1 vs 1.


Ja będę się wzorował tym

Mapa: Marien

Klasy: Assault vs Assault

Bronie: M4A1 vs Famas


1. Co musimy wiedzieć podczas rozgrywki:

-jaką broń posiada nasz rywal

-oraz jaką postacią preferuje


2. W czym nasz broń i od przeciwnika jest dobra


-Broń przeciwnika [Famas]

-pozytywy

-Ma większe DMG od naszej broni

-Jest szybsza od naszej broni

-Jest dobra na kródkie dystanse


-negatywy

-posiada mały magazynek

-jest słaba na długie dystanse



-Nasza broń [M4A1]

-pozytywy

-jest bardzo celna

-posiada trochę większy magazynek niż Famas

-dobra na długie dystanse


-negatywy

-Jest słabsza od broni przeciwnika

-Jest wolniejsza od broni rywala


3. Jak wygrać

Famas jest lepszy od M4A1 więc na kródkim dystansie nie mamy zbyt wiele szans,

więc jak wygrać? Sprawa jest prosta. Skoro nie zabijemy z bliska musimy załatwić cel z daleka.

Nasza broń nie jest w tym przeszkodą gdyż jest niezwykle celna. Musimy tylko unikać bliskiego kontaktu

z nieprzyjacielem, jeśli będziemy atakować z daleka mamy duże szansę na wygraną, lecz to nie wystarczy,

musimy także posiadać dobrego skilla.


To wszystko jeśli chodzi o Tut

Jeśli macie jakieś uwagi, nie zgodności napiszcie


Tut wykonany w całości przezemnie.


@Edit

Sorki za orty ale robiłem na szybko.

982831457370434390167.jpeg

Opublikowano

Popraw bo jest błąd zamiast "Magazynek" to jest "Magazynej" co do samego tutaj to myślę że zbytnio nie pomocny bo jak ktoś ma bardzo dobrego skilla famasem to wie że nie strzela się nim z daleka tylko z krótkiego jeżeli będziemy parę metrów od rywala już po nas.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

W skrócie ten tut mógłby wyglądać tak.

Przeciwnik[famas] vs Ja [M4]

Aby wygrać z M4 trzeba strzelać z daleka.

 

Tut nie jest przydatny, są błędy ortograficzne, dziękujemy ale nie ;-)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...