Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sdlongju S1 "błąd Podczas Łączenia Się Z Serwerem''


Wennor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam więc mam problem z ty oto wyżej wymienionym serverem 50 razy sie loguje i zawsze jest nie udane co to jest ? ? o.O gram na modzie nowym ,, może ktoś mi dopomoże :)

MPCForym.PL

 

-=¦===============¦=¬

¦ ----- Fajna Sygna?-----¦

L=¦===============¦=-

MPCForym.PL

Wennor!

MPCForum4ever

103 posty ^ ^

LT=====================TL

L+- Wennor Sygna;) 26/05/2010r. L+-

-=======================-

Budowniczy
Opublikowano

Hmm s2 chodzi

moze poprostu net Ci sie wylaczyl ?:D

albo cos zmienaija na serwie;p nie panikuj

sprawdz za godz.!

84016125.png
Opublikowano

Napewno cos robia bo "blad podczas laczenia sie z serwerem" oznacza ze serwer jest off

 

 

Poczekaj....

Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci, to nie bądź żyła, daj plusika ;]

Gość Mounthains
Opublikowano

up@ warn za double

 

upy@ warn za spam -,-

 

kontynuować

Opublikowano

więc interenet w porządku a pozatym na stronce

metin2mod.tk

jest napisane ,że jest online :)

MPCForym.PL

 

-=¦===============¦=¬

¦ ----- Fajna Sygna?-----¦

L=¦===============¦=-

MPCForym.PL

Wennor!

MPCForum4ever

103 posty ^ ^

LT=====================TL

L+- Wennor Sygna;) 26/05/2010r. L+-

-=======================-

Opublikowano

Mi też S1 nie działa, ale tylko Spol bo Na Chińskim mi działa oO więc nie wiem co się dzieje

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Opublikowano

a jeśli ktoś chce grać bez KMR Moda to ma normalne spolszczenie:

http://www.speedyshare.com/files/20300492/SD_Longju.exe

a skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/38d578238249ba84c6f35b53a6d702f8d4082f078c46ac7e46d94a1b8468f51c-1263326182

spol by my! MOŻNA KOPIOWAĆ

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...