Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] 100 zł max do połowy sierpnia


Franko_1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 60 zł i chciałbym kupić nowe słuchawki, które kosztują 160 zł. Maksymalnie do połowy sierpnia muszę zarobić jeszcze 100 zł, ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Odpada roznoszenie ulotek, bo mieszkam w mieście mającym 2k mieszkańców, więc wątpię, abym w ogóle znalazł taką ofertę.

Opublikowano

Jeśli jesteś ładną dziewczyną,to sposoby są.

A tak na serio,możesz zbierać owoce,myślę,że to jedyny sposób,jeśli nie masz znajomości.

Opublikowano
Patrz, akurat gdy potrzeba ktoś zrobił temat na mpc ;)

http://www.mpcforum.pl/index.php?/topic/1010816-Chcesz-zarabiac-na-FC?-Wejdz!

 

Twoje 2 konto tak? Nie polecam tego kolesia.Skopiował cały tekst z innego forum i dodał tylko swój mail.

 

A poza tym na astro zarobicie dużo więcej na początku ,bo nie ma systemu rang

http://help.astrocash.org/

 

Nope, to nie moje konto :p patrzę akurat na pogadanki i widzę że wrzucił no to dałem linka... A ty odrazu że multikonto....

Bywalec
Opublikowano

Idź zbierać borówki amerykańskie, ew. zgłoś do pomocy do jakiegoś sadu czy coś.

Opublikowano

Jeśli jesteś ładną dziewczyną,to sposoby są.

A tak na serio,możesz zbierać owoce,myślę,że to jedyny sposób,jeśli nie masz znajomości.

Ta dziewczyną... Mam nick Franko, więc możesz wnioskować, że jestem chłopakiem i mam na imię Franek.

 

PPA. W pierwszym tygodniu zarabiania zebrałem 100$ ~300zł.

 

Polecam mentora Ciamciaja na ASTRO

Wątpię, że uda mi się coś na tym zarobić w tak krótkim czasie. Słyszałem, że na to trzeba miesięcy, a może nawet lat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...