Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New]Buffbot By Gnypek V2.0 I Chyba Ostatnie Dzisiaj Xd


Junge1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hack nie mój ja go tylko rozpowszechniam itp.

@ czym się rożni wersja v2.0 od v1.5? - W wersji 2.0 zostało dodana nowa czynność :)

@Działa tylko na szamanach smok

Instrukcja:

1. Włącz metina o rozmiarach 800x600 16bpp Windows Mode

2. Ostaw okno metina tak:

d41d837f8f1e714f40276ee469457355.jpg

3. Zaloguj się i itd......

4. idź komuś buffować itd...

5. W 1 ustaw ile osób jest w PT

6. W tym drugim - Sprawdź w swoich buffach jaki masz najdłuższy czas ładowania buffa i wpisz tam ten czas ;)

7. W 3 to jak się skończy buffować to ile ma czekac na kolejne buffowanie :)

8. Kliknij start i gotowe :)

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/20264759/BuffBot_by_Gnypek_v2.0.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/0f4be9470166c57e485f75ffb41a19a67cabc0d9e50f0c2ef2dd79e2872970fc-1263160950

Nie martwcie się to nic groźnego tylko jakieś Ch****e anty viry coś wykrywają ;/ ja sam używam i jestem zadowolony :)

Gość Mounthains
Opublikowano

up@ i 2x up@

 

warn za spam

 

top@ działa ^^

Opublikowano

Hack nie mój ja go tylko rozpowszechniam itp.

@ czym się rożni wersja v2.0 od v1.5? - W wersji 2.0 zostało dodana nowa czynność :)

@Działa tylko na szamanach smok

Instrukcja:

1. Włącz metina o rozmiarach 800x600 16bpp Windows Mode

2. Ostaw okno metina tak:

d41d837f8f1e714f40276ee469457355.jpg

3. Zaloguj się i itd......

4. idź komuś buffować itd...

5. W 1 ustaw ile osób jest w PT

6. W tym drugim - Sprawdź w swoich buffach jaki masz najdłuższy czas ładowania buffa i wpisz tam ten czas ;)

7. W 3 to jak się skończy buffować to ile ma czekac na kolejne buffowanie :)

8. Kliknij start i gotowe :)

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/20264759/BuffBot_by_Gnypek_v2.0.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/0f4be9470166c57e485f75ffb41a19a67cabc0d9e50f0c2ef2dd79e2872970fc-1263160950

Nie martwcie się to nic groźnego tylko jakieś Ch****e anty viry coś wykrywają ;/ ja sam używam i jestem zadowolony :)

 

 

 

a mam pytanie czy działac bedzie ten buff hack na szaman leczenie

Gdy Wszystko Idzie Źle ? Pamiętaj!!! Może Być Gorzej!! xD Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

Opublikowano

Nie, to jest na smoka.

 

 

ja ma problem

a 2 osoby w pt (ja i woj)

 

ma blogo na m1 i laduje sie 10 sec i pooc na 9 laduje sie 10 sec blogo trwa 160 sec a pomoc 80 sec . stawiaa w 1 polu 10 sec a w drugim 80 (zeby rownierzpomoc dawalo wtegy co trzeba)

 

i jak daje start to bufuje woja oki al po 5 sec pisze ze jescze nie mozna urzywac zaklecia i tak jakby opuszcza 1 czlaka pt niewie czemu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bot działa jak Tasker powtarza daną Funkcję

Świetne jak chodzisz solo do DT a nie masz jak buffować ;)

+ leci

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Szkoda że tylko na Smoka bo mam Healera 42lvl ale jakoś Pożyje a jak to dokładnie działa?

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

Szysza - nie działa. Nie ma prawa działać na zminimalizowanym. Funkcja MouseClick rusza myszką na całym ekranie po czym wklikuje klawisze od 1 do 3... Jest to dobre dla szamana-buffera (nie cierpie kukiełek-.-), który ustawi sobie to i w PT np. na BO mu auto buffuje;]

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

powiedzcie mi czemu on sam siebie buffa np jak sa 3 2 osoby w pt to on nie buffa osob w pt tylko sam siebie rodzilczosc 800 600 lub 124-764 32 bp ????

Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

 

Gdy Wszystko Idzie Źle

Pamiętaj!

Może Być Gorzej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No Bo taki Hack np. na DT Run xD ale mi srednio działa

16489.gifpost103988126773099171.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety nie działa ponieważ zamiast klikania na osobę w pt lewym przyciskiem myszki,to prawym naciska i takie są tego skutki że sam siebie buffuję ;/

 

TOP@ Junge1,podasz mi tutaj kod jaki zastosowałeś w autoit,czy w jakim to programie? Postaram się to naprawić ;p

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...