Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[H.I.T !] [JUŻ OTWARTY!] [1.6.2] [Survival+Frakcje] [Wypadające głowy] [Drop i Exp ze stone!] REKRUTACJA POD TEMATEM !


razor710

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20266527816302455853.jpg

IP: s59.mineserv.eu:28365

Witaj !

Chcielibyśmy zaprosić Ciebie nowo otwarty serwer Pro-Craft Survival + Frakcje.

Trochę o serwerze....

Pro-Craft jest serwer tworzonym z myślą o graczach ! Wiemy czego oczekuje od Nas

gracz, więc stworzyliśmy super ekipę która chce stworzyć jak najlepszy

serwer. Jest to serwer Survival czyli Przetrwanie i frakcje czyli wojny

gildii. Serwer już prezentuje się ciekawie ...

Ekipa Serwera:

Właściciel: razor710

Maszyna, na której stoi serwer:

Procesor: 2 x 3,80 GHz 2 rdzenie procesora 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology

RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz

Łącze: 100Mb/s

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.6.2 - Nie posiadasz tej wersji? Zajrzyj na koniec tematu!
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 (planowane powiększenie do 100)
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival + Frakcje
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Są w 100% spolszczone - posiadamy wiele ciekawych pluginów np. wypadające głowy z zabitych graczy. Planowane jest dodanie pluginu Jobs - także spolszczonego ;)

Co oferujemy i co wyróżnia Nas od innych serwerów?

*Zero Lagów !

*Ogarnięta i porządna Administracja !

*Wiele godzin mile spędzonych na Naszych Serwerach !

*Częste Eventy !

*Dużo konkursów, oraz nagród do wygrania !

*Tanie VIP'y

*Dużo ciekawych warpów/miejsc/zabaw

*Wyluzowani gracze

Parę zdjęć Serwera:

1. Posiadamy 2 ciekawe parkoury, które na pewno umilą Naszą grę:

90631104784333189607.png

91507577571634063986.png

17212488466595063640.png

2. Posiadamy wielką świnkę, która na pewno poprawi ci humor, gdy zgłodniejesz:

71908237567366519463.png

3. Świnka znajduję się tuż pod Naszym Spawnem, który w pewnym sensie przypomina statek kosmiczny:

25440200497291637871.png

4. Mamy Arenę PVP pełną wielu pułapek/przejść - z czasem arena zostanie powiększona! :

42121209424601126811.png

5. A tak oto wygląda Spawn po pierwszym wejściu na serwer:

89482425946703884742.png

5. Koniecznie po pierwszym wejściu zajrzyj do pierwszej lepszej skrzynki na spawnie:

47995383029157958029.png

O Gildii:

Plugin Gildie jest w pełni spolszczony razem z komendami.

Taki widok ujrzecie wpisując na serwerze /gildia help

05495232867106719941.png

Vip i SuperVIP:

Cały opis Vipa/SVipa zobaczycie po wpisaniu /vip oraz /svip:

43870938181577951756.png

85001542733118978384.png

Pytania, które mogą zadać nowi Gracze:

1. Czy serwer będzie miał powiększane sloty?

- Tak ! Jeżeli dużo osób będzie grało na serwerze to możemy powiększyć sloty nawet do 150 ! 20 slotów jest na start !

2. Czy plugin Gildie jest spolszczony razem z komendami?

- Tak plugin jak i reszta pluginów są w pełni spolszczone - komendy także są spolszczone

3. Jakie itemy trzeba posiadać aby stworzyć gildie?

- Jak na razie potrzebujemy jedynie 16 diamentów

4. Chcesz zadać pytanie dotyczące serwera? Śmiało ! Napisz pod tematem !

Rekrutacja na Moderatora ON !!!

Swoje podania na Moderatora serwera prosimy składać pod tematem !

Wzór:


Nick:
Wiek:
Mikrofon:
Teamspeak3:
Bukkit/Pluginy:
Dlaczego Ty, a nie ktoś inny? (odradzam odpowiedzi typu: bo jestem fajny):
Aplikuje na Moda Serwera:

 

 

 

NIE POSIADASZ WERSJI 1.6.2 A CHCIAŁBYŚ POGRAĆ NA SERWERZE? NIE MA PROBLEMU!

WYSTARCZY, ŻE POBIERZESZ LAUNCHER Z STRONY: http://minecraft.zyczu.pl/launcher

16178446993750013073.png

IP: s59.mineserv.eu:28365[/size]

ZAPRASZAM !!![/size]

Opublikowano

Maszyna, na której stoi serwer:



Procesor: 2 x 3,80 GHz 2 rdzenie procesora 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology



RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz



Łącze: 100Mb/sMaszyna, na której stoi serwer:



Procesor: 2 x 3,80 GHz 2 rdzenie procesora 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology



RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz



Łącze: 100Mb/s







Taka maszyna???


I 20 slotów???


srsly?



Pozatym mało graczy ;/




Pozatym zrób spoiler na zdjęcia bo to przeszkadza ;/


Opublikowano

 

Maszyna, na której stoi serwer:

Procesor: 2 x 3,80 GHz 2 rdzenie procesora 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology

RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz

Łącze: 100Mb/sMaszyna, na której stoi serwer:

Procesor: 2 x 3,80 GHz 2 rdzenie procesora 3,80 GHz Intel Core i7-3930K Hexacore Hyper-Threading Technology

RAM: 10 GB DDR3 RAM 1333MHz

Łącze: 100Mb/s

Taka maszyna???

I 20 slotów???

srsly?

Pozatym mało graczy ;/

Pozatym zrób spoiler na zdjęcia bo to przeszkadza ;/

 

20 slotów jest tylko na start - potem zostaną powiększone do 100

 

Mało graczy? - Zaproś znajomych ! ;)

 

Nasz serwer stoi dopiero od 2 dni więc nie będzie od razu pełno graczy...

 

Pozdrawiam i czekam na inne opinie odnośnie serwera!

Opublikowano

Nick: Fivrle
Wiek: 14 lat w grudniu 15
Mikrofon: Tak
Teamspeak3: Tak
Bukkit/Pluginy: Ogarniam 9/10
Dlaczego Ty, a nie ktoś inny? (odradzam odpowiedzi typu: bo jestem fajny): Nie będę sie tu rozpisywać będzie to w drugim podaniu
Aplikuje na Moda Serwera: Ponieważ serwer jest bardzo fajny tak bynajmniej ja uważam i każdy gracz i chciałbym pomóc w prowadzeniu jego. Powodem tego jest to że nie grasz za dużo na serwie.


Podanie nr 2

Nick: Fivrle
Wiek: 14 lat w Grudniu 15
Dlaczego ty: Byłem:
KidModem, JuniorAdminem, Moderatorem, Administratorem,
HeadAdministratorem, Budowniczym, Artystą, Architektem, Technikiem,
Suportem, Reklamiarzem i Policjantem na wielu serwerach. Co mi daje
ogromne doświadczenie na serwerach.
Zrobiłem także bardzo dużo reklam .
W kultową grę RPG "minecraft" gram od 4/5 lat.
Na serwery zacząłem grać 2/3 lata temu.
Pierwszą lepszą rangą od gracza jaką dostałem, był Reklamiarz.
Z tego co pamiętam reklamiarz był odpowiednikiem moderatora.
No dobra więc, kiedy dostałem reklamiarza (za 20 reklam na MpcForum z wyświetleniami +100) byłem bardzo zadowolony z rangi.
Coś o mnie: Jestem młodym chłopakiem który ma 14 lat a w grudniu skończy
15. Interesuję się literaturą (chodzi mi o staro polskie lektury i
książki sci-fu), muzyką, tenisem ziemnym jak i tenisem stołowym. Jednym
słowem, jestem chłopakiem który nie siedzi 6-10 godzin przed kompem i ma
same jedynek w szkole.
Czasami wychodzę na podwórko aby pograć z
kolegami w piłkę lub w coś innego. Ale nie mogę powiedzieć że robię
tylko to. Ponieważ zajmuję się grafiką komputerową.
Kilka moich prac:

ql55m3gl4slj.pngquuucrglzaa3.png


Znajomość cmd: 9/10 (nikt nie jest idealny)
Znajomość ort: 9/10 (nikt nie jest idealny)

Kontakt: GG 46756167, Skype Fivrle

 

Opublikowano

Nick:SzpaKuu
Wiek:14 lat
Mikrofon:Jest :)
Teamspeak3:Również

Bukkit/Pluginy:Znam się na tym :)
Dlaczego Ty, a nie ktoś inny? (odradzam odpowiedzi typu: bo jestem fajny):Jestem bardzo uczciwym człowiekiem dla mnie liczy się tylko ROZGRYWKA i DOBRA ZABAWA.Chcę zostać moderatorem ponieważ wbiłem na ten serwer i chyba troszke tej zabawy brakuje (bez urazy) Serwer jest ogolnie dopracowany pod każdym względem.Myślę ,że jestem jedyny w swoim rodzaju ,ponieważ u mnie liczy się tylko Zadowolenie graczy serwera oraz nie jestem takim typem gracza ,który zdobędzie tutaj moda tylko po to ,żeby zaimponować kolegom.Myślę ,że będę się idealnie nadawał do tego stanowiska :)

Aplikuje na Moda Serwera:Ponieważ serwer przypadł mi do gustu chciałbym mu pomóc pod względem zapraszania graczy.Będę na niego zapraszał znajomych oraz robił reklamy na innych Forach.Chciałbym ,żeby ten serwer był ciągle pełny (sloty) i mam nadzieję ,że dacie mi taką szansę ,żebym tego dokonał :) .

Opublikowano

@up nikt ci nie uwierzy jak piszesz byle co (to ja zaczne)

 

tak niby survival gildie po pierwsze /gildia help

nie działa bo pluginu nawet nie ma

 

/f też nie działa (angielska wersja) bo nie ma pluginu ogółem tylko miejsce zajmuje na mpc to tyle

aha i mega lagi (dałem register i jakas minute musiałem czekać aż zareagowało) (internet akurat mam cały więc to nie moja wina)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

@up nikt ci nie uwierzy jak piszesz byle co (to ja zaczne)

 

tak niby survival gildie po pierwsze /gildia help

nie działa bo pluginu nawet nie ma

 

/f też nie działa (angielska wersja) bo nie ma pluginu ogółem tylko miejsce zajmuje na mpc to tyle

aha i mega lagi (dałem register i jakas minute musiałem czekać aż zareagowało) (internet akurat mam cały więc to nie moja wina)

 

tak oczywiście na pewno nie działa /gildia help -.-

Może nie umiesz się posługiwać komendami co? a może chcesz po prostu popsuć opinię innych serwerów aby twój się wybił?

To na prawdę śmiech na sali co niektórzy wypisują ;/

Jak by gildie nie działały to jak niby inni gracze założyli gildie? Ja ci powiem jak - normalnie !

pzdr dla dzieci =.=

Opublikowano

Super Administracja ? Ja tu widze tylko własciciela ...

VIP może się uleczać i latać ? już to widze jest klepa a VIP sobie /heal i /fly i go nie ma

serwer załosny

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

@topic
Nie polecam serwera o to kilka powodow zeby usunac to z mpc forum.:
- Pliki dostal od mojego kolegi, Nie pokazal wyzej co pisalo przed /gildia stworz wyzej pisalo ==Gildie by olinki3== Nie pokazal.
- Mape budowal kolega i ja, parkour wszystko. Pobanowal pod pretekstem: Wypier*alaj
- Arogancka i nie ogarnieta administracja..

Co do serwera pliki mojego kolegi sa ogarniete itp. Zlodziej i koniec..

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

@topic

Nie polecam serwera o to kilka powodow zeby usunac to z mpc forum.:

- Pliki dostal od mojego kolegi, Nie pokazal wyzej co pisalo przed /gildia stworz wyzej pisalo ==Gildie by olinki3== Nie pokazal.

- Mape budowal kolega i ja, parkour wszystko. Pobanowal pod pretekstem: Wypier*alaj

- Arogancka i nie ogarnieta administracja..

 

Co do serwera pliki mojego kolegi sa ogarniete itp. Zlodziej i koniec..

Złymi opiniami nie wybijesz innego serwera

 

Bzdura i tyle nie będę się wypowiadał na ten temat

 

@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...