Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Blokada opuszczenia Gildii. Claim tylko na jednej mapie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! chciałbym zrobić serwer, na którym będą 2 gildie walczące między sobą, ale chciałbym, aby jak gracz dołączy już do którejś z gildii nie miał możliwości jej opuszczenia (ewentualnie przez admina). Czy da się to jakoś zrobić?

 

Druga sprawą jest to, że chciałbym, aby na domyślnej mapie nie można było claimować, tylko na drugiej mapce(multiverse) czy da się jakoś zablokować claim na danej mapie?

Opublikowano

To musisz zrobić tak, że np. tylko Moderator przyjmuje ludzi do gildii, a oni mają odpisane od permissions:

- -factions.disband

- -factions.leave

Czyli, że mogą tylko założyć gildię.

To idziesz na jedną z map i:

/rg flag __GLOBAL__ blocked-cmds /f claim

Opublikowano

czyli, jak mam w permissions dla gracza:

-factions.kit.halfplayer

 

to pod spodem musi być:

- -factions.disband

- -factions.leave

???

 

a z tym claimem chciałbym tak, żeby to działało na całą mapkę... da radę?

Opublikowano

Dodam, że szukam jeszcze pluginu, który pozwala ograniczyć mi jedną mapkę a drugiej nie (2 mapki na multiverse)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...