Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AramekPL

iBukkit.PL  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz startu serwera?

    • B?D? GRA?
    • CIEKAWY MO?E WEJD?
    • FAJNY ALE NIE WEJD?
      0
    • NIE CHCE TAKIEGO SERWERA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano











bottom-separator.png

6MVe5DT.png

bottom-separator.png

sa_wide_separator.png


IP: mc.ibukkit.pl
TS3: craftspeak.net

TYP: Survival
SLOTY: 1000
WERSJA: 1.6.2

MOBY: ON
NETHER: OFF
REKRUTACJA: ON

sa_wide_separator.png

JUh0GEa.png

Chciałbym was poinformować o nowym serwerze!
Tym serwerem będzie serwer typu Survival [sV
]

Rozgrywka będzie polegała na przetrwaniu jak najdłużej i w k najlepszym stanie wraz z rozsądnym omijaniem "przeszkód".
Surowce takie jak:
+ Węgiel
+ Żelazo
+ Złoto
+ Diamenty
+ Redstone
+ Emeraldy
oraz:
+ Ender perły

wypadają podczas kopania kamienia. Zaletą również tego serwera jest że te surowce automatycznie wpadają do ekwimunku.
Wszystkie informacje na temat szansy zdobycia surowców dowiesz się trzymając swój kilof oraz wpisując komendę
/stone
Swoje statystyki możesz sprawdzić przez komendę /staty. Dla umilenia rozgrywki graczy zostało wprowadzone wypadanie EXP ze stone.
Mapa posiada aż 10000 kratek długości i szerokości!
Jeżeli grasz z kolegami to możecie wspólnie złożyć się na założenie gildii! Wystarczy że uzbieracie itemy które są wypisane pod komendą

"/gitemy" a następnie wpiszesz "/gildia stworz [TAG]", wtedy twoja gildia zostaje założona, teraz zostaje ci jedynie ustawienie cuboida gildii
poprzez wybranie fajnego miejsca a następnie wpisania komendy
"/gildia baza", cuboid gildii ma promień 50 kratek! Po ustawieniu cuboida
możesz zacząć budowę swojej gildii. Będąc przygotowanym możesz z innymi gildiamii prowadzić wojny, sojusze itp. Wszystkie komendy dot.
gildii znajdziesz pod komendą
"/gildia help"
Na pewno podczas gry nie zabraknie ci jedzenia dzięki umieszczonej
na spawnie świniarce! Na spawnie możesz również pohandlować z npc'tami oraz bezpiecznie wymieniać się itemami ze znajomym!
Po pierwszym wejściu na serwer koniecznie zajrzyj do enderchest'a by dostać za darmo enderchest'a. Za pierwszym wejściem na serwer
dostajesz 20 minutową ochronę przed PVP, dzięki czemu masz ułatwienie by przetrwać! Został dodatkowo zwiększony drop z creeperów!

sa_wide_separator.png

SZDSTkz.png

kropka.pngItemy automatycznie wpadają do EQ
kropka.png Duża szansa na dropienie itemów
kropka.png Całodobowy kontakt z administracją
kropka.png Zwiększone dropy z niektórych mobów
kropka.png Zaawansowany plugin na gildie
kropka.png Unikalny generator mapy survival
kropka.png Bardzo dobry i zrozumiały system statystyk

kropka.png Bezpieczeństwo danych graczy przechowywanych na dyskach

kropka.png Wszelkie sensowne zmiany proponowane przez graczy są wprowadzane
kropka.png Jak największa wydajność serwera przy wielkiej liczbie graczy

kropka.png Mapa jest ograniczona aż do 10000 kratek

sa_wide_separator.png

EcZoxTj.png

#1 BUDOWA
el7iivK.jpg

#2 BUDOWA

fcFngvM.jpg

#3 BUDOWA

gAunqAc.jpg

#1 STYL CHATU Z GILDIA

umkzyn.jpg

#1 STYL CHATU BEZ GILDII
p8z4tg.jpg

#1 DROP Z DIAXOWEGO KILOFA
v5saoc.jpg

#1 System statystyk
f9gyg2.jpg

#1 SWINIARKA
0u7k33.jpg

Chcesz więcej!? Odwiedź nas!

bottom-separator.png

KD6SmRQ.png

bottom-separator.png

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Gildie sa to zagram ;d Szkoda ze az tyle slotow pewnie lagi beda

Na serwer będzie deykowana maszyna z OVH:

Procesor: Intel Xeon E3 1245v2 (4 cores / 8 Threads)

Częstotliwość: 3.4GHz (3.8GHz Turbo Boost)

RAM: 32 GB DDR3

Dysk twardy: 2x 120GB SSD

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...