Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić coś podobnego do tego ? :P


SiwyTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak mam kilka pytań no to zacznę na początek jak zrobić takie coś

nghc.png

oraz drugie pytanie czy jest gdzieś tutek na mpc forum na podobny plakat? I ostatnie pytanie ma ktoś jakieś fajne brushe i inne do photoshopa cs 6 ? Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Opublikowano
http://imperialflyers.deviantart.com/art/Party-Heart-PSD-Flyer-Template-298410151

Taki plakat masz na DA. Masz darmowe PSD. Pobierz sobie i zobacz warstwa po warstwie jak jest zrobiony ;)

eheheheh własnie Gentleman ukradł ten plakat by dostać się do MPC Graphic Team. Było sobie przeczytać komentarz Wrednej u dołu z jego aplikacji :P

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

 

http://imperialflyers.deviantart.com/art/Party-Heart-PSD-Flyer-Template-298410151

Taki plakat masz na DA. Masz darmowe PSD. Pobierz sobie i zobacz warstwa po warstwie jak jest zrobiony ;)

eheheheh własnie Gentleman ukradł ten plakat by dostać się do MPC Graphic Team. Było sobie przeczytać komentarz Wrednej u dołu z jego aplikacji :P

Hehe że go nie zauważyłem dzięki za pomoc dam ci limit lajków :P i Wackowi 5 gwiazdek :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...