Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra SEZON 2[ Zapisy Do Red/Blue]


patroo77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+=Siemanko!=+



Poszukuję osób do serwera Kwadratowa Masakra.


Chciałbyś się dostać na Serwer ? Złóż podanie pod tematem (W komentarzu albo wyślij na Priva)



Wzór podania: Wymagania:


1)Nick z MC: - Minimum 13lat.


2)Wiek: - TeamSpeak3, aby można było porozumieć się z drużyną.


3)Dlaczego akurat Ty?:


4)Posiadasz Ts3?:


5)Która Drużyna?(Red/Blue):



Wbijajcie serwer gotowy a otwarcie 14:30


O serwerze:



Ip: s52.mineserv.eu:26625


Whitelista: TAK


Potwory i Zwierzęta: TAK


Nether: TAK ( W określonej godzinie :) aby nie było załatwo)


Sloty:20


Posiadamy TeamSpeak3 : IP ts'a- rs8.teamspeak.pl:8000


Nazwa Pokoju : Kwadratowa Masakra 1.5.2


Aby zrobić gildię trzeba uzbierać itemy :)


Przez pierwsze 3 Dni zostanie wyłączone PVP(żeby się rozbudować i wogóle)




Drużyna Red:



- patroo77



- xXPaulaxX



- kozubcio



- AsTo93



- BLFC



- skalu




- RubenHeHe



- Silvison



- Var0wer



- Swanuu




Drużyna Blue:




- NeVsMaster3PL



- Parki



- rychuPL



- Oemorek



- MrEricoful



- KoEj



- Zzet_Zamo



- Adis123



- CannonBaller



- Kamil155


mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: rychuPL


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ lubię grać na serwerach KM i mam zamiar nagrać serię z tego serwera...


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue


graphic.png

Opublikowano

1)Nick z MC: rychuPL


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ lubię grać na serwerach KM i mam zamiar nagrać serię z tego serwera...


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue



Dodany


mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: KoEj


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Bo lubie grać w MC i dogadywać się z innymi - cop


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue


 

 

 

Opublikowano

1)Nick z MC: KoEj


2)Wiek: 13


3)Dlaczego akurat Ty?: Bo lubie grać w MC i dogadywać się z innymi - cop


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue


Dodany

mca.png

Opublikowano

1)Nick z MC: Kamil155


2)Wiek: 11 (Ogar)


3)Dlaczego akurat Ty?: ponieważ jestem ogarnięty mimo takiego wieku,nie troluje chyba że przeciwników itp


4)Posiadasz Ts3?: Tak


5)Która Drużyna?(Red/Blue): Red




Chyba mnie pamiętasz



Dodany


mca.png

Opublikowano

Jeśli to jeszcze aktualne to:

 

1)Nick z MC: Koumuru
2)Wiek: 17
3)Dlaczego akurat Ty?: Tak w sumie to nigdy nie grałem na takim serwerze, ale chciałbym spróbować, zawsze to jakieś doświadczenie.
4)Posiadasz Ts3?: Niestety nie
5)Która Drużyna?(Red/Blue): Blue

55jk0m.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...