Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MysteryCraft 1.6.2 Survival Wojny Gildi - Drop z Stone Itemki na gildie MobArena prezka na yt Zaprszamy serdecznie BRAK LAGÓW!


cyran987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na server MysteryCraft jest to server Survival Wojny Gildi Wszystkiego dowiecie sie z prezki na yt i na tym kanale bedą filmy z servera i update Zapraszam serdecznie do oglądania>>>>>

Jeszcze dopowiem że jutro bedzie Event Wyścigi konne i być może parkour:)

Więcej jutro dopisze w tym temacie zapraszam w link powyżej(:

Dodatkowe informacje co do servera

Sloty-20 można powiększyć.

PvP-ON

Lagi-Zero

Zwierzęta-Tak

Moby-Tak

Premium-Nie

Itemki na gildie

Diamenty-28 Bloki żelaza-10 Bloki złota-5 Złote jabłka-10/16 Smarzone ryby-12

Więcej w prezentacji filmu w linku powyrzej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ref Zapraszam serdecznie (: IP i opis w linku podanym



Ref Zapraszam serdecznie (: IP i opis w linku podanym

 

Slabiiuchno!!

kichowata reklama!!

pozatym freebuild lepszy aprzyklad taki BlockCraft!

A grałeś wogle oceniasz server po tym bo wolisz Skyblocka i freebuild? to po co wogle weszłeś w temat jest napisane wyraźne Survival Wojny Gildi.A server jest super i sie założe że wogle nie weszłeś na server:P więć lepiej sie nie wyrażąj o czymś o czym nic niewiesz.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie opłaca się grac 20 slotów to za mało

 

A tak wog to poco piszesz ze ''20 slotów - można powiększyć jak i tak nie powiększysz bo nie masz kasy ''

 

a jeśli mozesz to czemu tego nie zrobisz ?

Opublikowano

Nie opłaca się grac 20 slotów to za mało

 

A tak wog to poco piszesz ze ''20 slotów - można powiększyć jak i tak nie powiększysz bo nie masz kasy ''

 

a jeśli mozesz to czemu tego nie zrobisz ?

Kasa jest bo każdy z ekipy płaci po 10-15 zł minimum miesiącznie a KidModów jest około 4-5 to masz około 50-65 zł dolicz se właściciela Admina Budowniczych kasa jest ale ludzi nie ma więc jak nie jest pełny server to po co więcej dawać slotów?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@2up kurczę,może idź zajmij się własnymi sprawami koleżko. pieniądze są,ale niestety nie ma zbyt wielu graczy,więc powiedz mi po jaką cholerkę teraz powiększać sloty ?

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...