Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto zagrać ? / Jakie czołgi kupować ? / Wasze wskazówki


WylogujOjcze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć . Otóż ostatnio chciałbym sobie pograć w WoT'a . Nie mam w sumie o tej grze zielonego pojęcia zatem mam do was pare pytań .

- Opłaca się grać w tą grę ? ( Chodzi mi tutaj o wasze opinie na temat World Of Tanks )
- Warto korzystać z jakiś poradników , czy lepiej samemu dochodzić do wszysktiego ?
- Jakie macie wskazówki dotyczące WoT'a ?
- Jest dużo błędów ?

Bardzo byłoby mi miło , jakbyśćie poświęcili parę minut aby mi pomóc .

Opublikowano

Cześć . Otóż ostatnio chciałbym sobie pograć w WoT'a . Nie mam w sumie o tej grze zielonego pojęcia zatem mam do was pare pytań .

 

- Opłaca się grać w tą grę ? ( Chodzi mi tutaj o wasze opinie na temat World Of Tanks )

- Warto korzystać z jakiś poradników , czy lepiej samemu dochodzić do wszysktiego ?

- Jakie macie wskazówki dotyczące WoT'a ?

- Jest dużo błędów ?

 

Bardzo byłoby mi miło , jakbyśćie poświęcili parę minut aby mi pomóc .

 

1. Tak i to bardzo.

2. Warto. Po tym poradniku będziesz miał sporą przewagę nad nowym graczem który jest totalnie zielony - http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/79468-jedyny-sluszny-poradnik/

3 w/w link

4. nie

76561198001815076.png
Opublikowano

Cześć . Otóż ostatnio chciałbym sobie pograć w WoT'a . Nie mam w sumie o tej grze zielonego pojęcia zatem mam do was pare pytań .

 

- Opłaca się grać w tą grę ? ( Chodzi mi tutaj o wasze opinie na temat World Of Tanks )

- Warto korzystać z jakiś poradników , czy lepiej samemu dochodzić do wszysktiego ?

- Jakie macie wskazówki dotyczące WoT'a ?

- Jest dużo błędów ?

 

Bardzo byłoby mi miło , jakbyśćie poświęcili parę minut aby mi pomóc .

 

1.Jeżeli masz trochę czasu to oczywiście :D

2.Najlepiej z poradników.

3.Myśleć

4.Niee, a jak są to naprawiają w patchu.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Cześć . Otóż ostatnio chciałbym sobie pograć w WoT'a . Nie mam w sumie o tej grze zielonego pojęcia zatem mam do was pare pytań .

 

- Opłaca się grać w tą grę ? ( Chodzi mi tutaj o wasze opinie na temat World Of Tanks )

- Warto korzystać z jakiś poradników , czy lepiej samemu dochodzić do wszysktiego ?

- Jakie macie wskazówki dotyczące WoT'a ?

- Jest dużo błędów ?

 

Bardzo byłoby mi miło , jakbyśćie poświęcili parę minut aby mi pomóc .

 

1. Tak, ale musisz poswiecic duzo czasu na ta gre.

2. Masz mody ktore zmieniaja wyglad gry, a nawet pokazuja gdzie ma czolg slabe punkty (sa dozwolone, wiec nie dostaniesz bana).

3. Ta gra wymaga cierpliwosci, wiec nie wystawiaj sie wrogowi pod lufe :D

4. Nie ma takich zeby utrudnialy gre, a jak juz sa to bardzo szybko naprawiaja.

1377808813-U903831.png

Opublikowano

1. Hmm... czy się opłaca? To już twoja sprawa, dość fajna gierka.

2. Poradników nie czytaj, lepiej jak będziesz grał po swojemu wtedy i po jakimś czasie zdobędziesz "doświadczenie", jedyną sprawą co do poradników to poczytaj sobie o "kątowaniu", ew. ściągnij sobie moda do pokazywania kątów. Możesz sobie jeszcze pocztać "słownik graczy wot" bo możesz dużo rzeczy nie zrozumieć.

3. Nie jedź nigdy na "pałę"

4. Błędów nie ma wiele, są jakieś drobne które są naprawiane w nad chodzących aktualizacjach.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...