Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

●PedoCraftPVP● Server [PVP] + Ukryte skrzynie na mapie [V.][1.6.2]Administracja Ogarnieta +16 Brak Lagow[Szukamy Sponsora na TeamSpeak.3]


EFCEBE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FXzc.png


===========================================================================


SXzc.png


●IP Pedocraftpvp.maxc.pl:25842


●Typ Servera PVP+Ukryte Skrzynki na Mapie


●Wersja Servera 1.6.2



Szukamy sponsora ktory zapewni nam TeamSpeak.3 Servera


RXzc.png


http://www.youtube.com/watch?v=Rh8ByNNOIBs&hd=1



VXzc.png


[Wlasciciel] Vexsus


[Wlascicielka]:Wolficzka


1374777364-U384748.png


[Moderator]:Klimak


[Pomocnik]:MsMarcjan


1374777364-U384748.png


[YouTuber]:Jok3rStars



TXzc.png



fYzc.png



dYzc.png



wXzc.png


 


cYzc.png


qXzc.png


pXzc.png


nXzc.png


 


bYzc.png


kXzc.png


jXzc.png


GXzc.png


KXzc.png


 




mYzc.png






MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Prezentacja naprawde fajna . Tajemnicze wydaja mi się te ukryte skrzynki na mapie . Coś ciekawego można w nich dorwać , bo jakoś nie mam czasu żeby obejrzeć film z prezentacją .

Opublikowano

Prezentacja naprawde fajna . Tajemnicze wydaja mi się te ukryte skrzynki na mapie . Coś ciekawego można w nich dorwać , bo jakoś nie mam czasu żeby obejrzeć film z prezentacją .

Zdecydowanie ukryte skrzynie pomagaja znajduja sie w nich Itemki :)

 

.l

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

spoko serwer polecam

Mogl bys napisac dlaczego polecasz server? :D

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

A ja nie polecam tego serwera Powody:

1.Admini mają po 13 lat
2.Admin daje eq graczowi pod nickiem (1sharp)
3. Dawają temu graczu nie śmiertelnośc
4. Tepają go tam gdzie jest schowane Pro eq
5. Raz ja byłem na takiej podziemnej pułapce/parkour i na końcu było eq, więc ja tam skacze a tam gracz (1sharp) więc strzelam w niego z łuku a admin na vanish w wejście do tego parkoura zablokował dirtem zebym nie mógł go zabić a po chwili jak on był koło mnie to admin odblokował wejście żeby 1sharp mnie zabił :)
6. Jak zadaje adminowi pytanie to o ma to w Du**e
7.Raz jakiś koleś wpadł do dziury na 2 kratki więc podlatuje do niego i dobije a admin z GM mnie bije.
8.Admini dawają mu PRO enchant ponieważ miałem eq pół diax pół zelazne zbroja diax i hełm miałem na ochrona 4 a spodnie i hełm na ochrona 3 i 2 miałem tak ze Siekiere diaxową Ostrość V i potke siły 2 i koks jabko a gracz podchodzi i na 2 strzały z zelaznego miecza które nie było enchant i nie miał wypitej ani jednej potki a ja go zdąrzyłem uderzyć 4 razy z tej siekiery i nie padł.

Tutaj mam SS jak dostałem bana od jednego admina
http://imageshack.us/photo/my-images/824/7qx.png/

Opublikowano

A ja nie polecam tego serwera Powod :

czlonek ekipy serwera wyzywa mnie, ponieważ wygrałem z nim pvp a kara za wyzywanie = oczywiście jail na 5 minut (jak i za cheatowanie itp.)

Sbf3Sty.png


Opublikowano

A ja nie polecam tego serwera Powod :

czlonek ekipy serwera wyzywa mnie, ponieważ wygrałem z nim pvp a kara za wyzywanie = oczywiście jail na 5 minut (jak i za cheatowanie itp.)

jaki Twój Nick i admina w grze ?
Opublikowano

Zapraszaszamy na serwer o godzinie 17.30 EVENT 1 miejsce Vip na 4 dni!!!! 2 miejsce Diax eq prot 3!!!! 3 miejsce eq zelazne prot 4!!!! 4 miejsce diax miecz ost 2 fire 1 ZAPRASZAMY!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...