Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze anime w tym sezonie - Kamisama no Inai Nichiyoubi


Dragon33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kami-sama.no.Inai.Nichiyoubi.557054.jpg

 

Bóg opuścił ludzki świat w niedziele. W rezultacie, nikt nie może umrzeć, ani się urodzić. Główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu, Ai, jest ona jedynym garbarzem w wiosce. Przygotowała 47 grobów na wypadek ewentualnej śmierci kogoś z jej wioski. Tego samego dnia pojawia się mężczyzna, który przedstawia się jako "Hampnie Hambart", tak samo matka Ai nazywała jej ojca, którego sama główna bohaterka nigdy nie spotkała. Mężczyzna masakruje całą wioskę,

 

Tak, przedstawiam wam najlepszą anime w tym sezonie! Świetna kreska, fabuła, muzyka, dawno nie widziałem tak oryginalnej fabuły przy bardzo dobrym wykonaniu reszty. Polecam i pozdrawiam.

 

PS. Nawet gimby mogą oglądnąć, bo są chyba dostępne polskie suby.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

To czy to anime zasługuje na tytuł najlepszego w tym sezonie jest kwestią indywidualną, inni wolą ecchi, inni komedie, a jeszcze inni wolą shouneny. Być może te anime ma coś w sobie, polecasz je, więc obejrze pierwszy odcinek

Opublikowano

Tak, to anime jest lednym z lepszych.

Dlaczego? Sztampowa nastoletnia bohatera już w pierwszym epie dostaje mocno po ryju. Do tego zapowiada się fajnei fabularnie no i opening wbija w ziemię.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Fabuła to właśnie najsilniejsza strona, bardzo dobrze stworzona. Mam bardzo duże oczekiwania, co do rozwoju wydarzeń.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

też śledzę od początku..tzn zalegam z 1/2 epami no bo ostatnio nie oglądałem anime:) to akurat jest takie ciut mdłe, ale fabuła ma potencjał i liczę że będą jakieś zwroty akcji

w każdym razie jedno z lepszych zdań w tym anime:

1375378213-U201771.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...